۱۰۰۰ میلیارد تومان برای طرح «سلامت» برای سفر رئیس جمهور درخواست کرده ایم


ایسنا/ کرمانشاه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تهیه طرح چند میلیونی بهداشتی و درمانی برای سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و افزود: البته هنوز نهایی نشده است که کدام یک از این طرح ها در این سفر به تصویب می رسد.

دکتر قباد محمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان در آینده نزدیک، اظهار کرد: این سفر فرصت خوبی است که باید از آن برای رفع کمبودهای بهداشتی، درمانی و آموزش پزشکی در استان استفاده کنیم. .”

وی افزود: برای این تور 15 درخواست عمده آماده کرده ایم که هنوز تکمیل نشده است که همگی پروژه های نیمه تمام هستند که استان به شدت به آنها نیاز دارد.

وی افزود: این اپلیکیشن ها شامل تکمیل و تجهیز بیمارستان های نیمه تمام استان، تکمیل دانشکده ها و تکمیل مراکز اورژانس و بهداشت و افزایش تخت های بیمارستانی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به برخی از این پروژه ها از درخواست تکمیل بیمارستان رادیوتراپی و شیمی درمانی استان در این بازدید خبر داد و افزود: همچنین تکمیل فاز دو سرپل ذهاب بیمارستان های 80 تختخوابی یکی از ملزومات ما در این سفر است.

محمدی همچنین به درخواست تکمیل بیمارستان 540 تختخوابی در این بازدید اشاره کرد و افزود: پیشنهاد داده ایم که این بیمارستان در مدت سه سال تکمیل شود.

وی افزود: همچنین درخواست تکمیل بیمارستان دالاهو در مدت دو سال و تکمیل بیمارستان 64 تختخوابی روانسر در این مدت را داشته ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پروژه های تکمیل اورژانس بیمارستان طالقانی و بیمارستان امام خمینی(ره) و همچنین پروژه تکمیل اورژانس بیمارستان اسلام آبادغرب و ایجاد کلینیک ویژه از این بیمارستان را از دیگر الزامات مهم برشمرد. . دانشگاه در این سفر

محمدی گفت: تکمیل مگا آی سی یو 25 تختخوابی بیمارستان فارابی و بهسازی بخش های 70 تختخوابی بیمارستان طالقانی از دیگر ملزومات ما در این سفر است.

وی افزود: همچنین درخواست تکمیل پروژه 400 نفری کوی دانشگاه را در این تور داده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در مجموع بیش از هزار میلیارد تن پروژه در این تور درخواست شد.

محمدی ابراز امیدواری کرد که اکثر این طرح ها در فهرست مصوبات سفر قرار گیرد و حوزه سلامت بتواند از مزایای این سفر بهره مند شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.