سرویس پایه ارسال تیر 1401 در مازندران


ایسنا/ مازندران معاون وظیفه عمومی انتظامی استان مازندران از اعزام همزمان زندانیان مرکز خدمات لند 1401 روز چهارشنبه 10 تیرماه از برخی شهرستان ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، محمدرضا کریمور در تشریح این خبر گفت: امتیازاتی از استان انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس زندانیان ساکن در شهرهای گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندورود، ساری، جویبار، سیمرغ، قائم شهر، سوادکوه، بابل، آمل، فریدونکنار و بابلسر از محل تعیین شده در پارک شهید زارع این شهرستان. ساری واقع در کیلومتر 2 جاده نکا به مراکز آموزشی اعزام می شود.

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران در ادامه گفت: زندانیان ساکن در شهرستان های محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، کلاردشت، عباس آباد، تنکابن و رامسر جهت اعزام به دوره آموزشی به مجتمع اوقات فراغت سیترا (ساحل حسینی) نوشهر مراجعه کنند. مراکز .

کریم پور افزود: تمامی افرادی که مرکز آموزشی آنها در استان (شهید ادیبی مرزن آباد، شهید قاسمیان و کفایت آموزش سپاه استان) و همچنین شهید کچویی کرج و قرارگاه خاتم الانبیاء یزد ثبت نام کرده اند به آموزش اعزام شوند. مراکز به صورت انفرادی و بدون نیاز به حضور در محل اعزام استان.

وی تاکید کرد: به دلیل عدم اجازه مرخصی در دوران مبارزه مقدماتی، کارت تزریق واکسن کرونا، برگه نسخه، اعلام صلاحیت، برگه واکسیناسیون و مدارک مربوط به شرایط خاص از جمله ازدواج، فوت پدر و مادر، پدر جانباز درجه یک درجه یک به همراه داشته باشید. خانواده شهدا، فرزند سرباز شاغل و تحت تکفل روز اعزام ضروری است.

این افسر خاطرنشان کرد: زندانیان قبل از ورود به مراکز آموزشی بهداشت فردی از قبیل کوتاه کردن مو، کوتاه کردن ناخن و … را رعایت کنند و لوازم شخصی، لوازم بهداشتی، قاشق و چنگال، عینک و لباس گرم و سایر ملزومات را به شدت به همراه داشته باشند. از حضور و استقرار خانواده ها برای اسکورت زندانیان تا محل اعزام خودداری شود.

معاون وظیفه عمومی سازمان انتظامی مازندران در خاتمه بیان کرد: در ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی آمده است: کارکنان وظیفه عمومی که برای تحقیق و تفحص فراخوانده شده یا در مدت مذکور اعزام شده اند، در صورت عدم معرفی لزوماً غایب هستند. در مهلت مقرر و در صورت بازداشت در صورت احراز خدمت و بدون ممانعت طبق مقررات این قانون به خدمت اعزام و تحت درمان قرار می گیرند.

کریم پور افزود: در صورتی که مدت مرخصی اولیه در صلح کمتر از سه ماه و در زمان جنگ کمتر از 15 روز با سه ماه اضافه خدمت و بیش از سه ماه زمان صلح و بیش از 15 روز در زمان جنگ با 6 ماه اضافه باشد. خدمات برای آنها اعمال می شود. همچنین مشمولانی که غیبت اولیه آنها در زمان صلح بیش از یک سال و در زمان جنگ بیش از 2 ماه باشد، علاوه بر خدمات اضافی مذکور، پناهنده محسوب و به مراجع ذیصلاح قضایی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.