جزئیات بیشتر درباره سرقت بانک ملی با استرداد محکومیت/ اولتیماتوم به آلاینده های اقتصادی منتشر شد.


رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه اجازه نخواهیم داد دشمنان رویای ایجاد هرج و مرج در اقتصاد کشور را ببینند، گفت: برخورد با آلاینده های اقتصادی از اولویت های پلیس است.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در مراسم تحلیف رئیس جدید نیروی تامینی اقتصادی تهران بزرگ گفت: امروز جنگ اقتصادی مهمترین سلاح و تهدید دشمن علیه کشورمان است و دشمنان در عرصه اقتصادی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا به نتیجه برسند. جمهوری اسلامی ایران زانو زده است.»

رحیمی با اشاره به نامزدی های چندین ساله رهبر معظم انقلاب گفت: با شروع سال جدید، مقام معظم رهبری شعار سال را که سیاست و راهبرد اصلی کشور است، تعریف می کنند.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه پلیس امنیت اقتصادی علیرغم دوران طفولیت خود نقش عمده ای در برخورد با آلاینده های اقتصادی و سوداگران بازار ارز و دلار دارد، در برخورد با آلاینده های اقتصادی عظمت نشان داده است.

70 درصد امور اقتصادی کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم در تهران پیگیری می شود

رحیمی با اشاره به اینکه بالغ بر 70 درصد امور اقتصادی کشور به صورت مستقیم و غیرمستقیم در تهران پیگیری می شود، گفت: کار نیروی امنیت اقتصادی در تهران سخت، سنگین و پیچیده است و همکاران من مجدانه و صادقانه این نیرو هستند. انتقال کیس سنگین. ”آنها به نتایجی دست یافته اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه آلاینده های اقتصادی در حال تخریب و فساد اقتصادی کشور هستند، گفت: بیشتر برای مردم ایجاد می کند.

وی با تاکید بر اینکه اجازه نمی دهیم خواب دشمنان به ایجاد آشوب در اقتصاد کشور تعبیر شود، گفت: برخورد با آلاینده های اقتصادی از اولویت های پلیس است. آلاینده های اقتصادی با کتمان نیازهای مردم در واقع در کنار دشمنان گرسنه خود به مقابله با هموطنان خود برخاسته اند. آلاینده های اقتصادی و دلالان در واقع ستون پنجم دشمنان گرسنه ایران هستند.

ادامه مطلب: 3 تغییر در نیروی سرمایه

رحیمی با اشاره به اینکه دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی توسط کارآگاهان ارشد پلیس آگاهی پایتخت اقدامی درخشان و قابل تقدیر است، گفت: کشف این سرقت بزرگ مایه مباهات و جزییات بیشتر است چرا که در این خصوص اعلام خواهد شد. به محض بازگرداندن بقیه محکومیت ها به کشور.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.