اجرای بزرگترین پروژه های آبرسانی در سیستان و بلوچستان


ایسنا/ سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تحقق انتقال آب از دریای عمان، بهره برداری از بزرگترین طرح آبرسانی روستایی، طرح انتقال آب از تهلب به زاهدان و انتقال آب از کاروان به خاش شاهد حضور نمایندگان مردم در مجلس است و بزرگترین پروژه آبرسانی روستایی در این استان در حال اجراست.

به گزارش ایسنا – منصور بیجار در کمیته برنامه ریزی مشترک شهرستان های زاهدان، خاش، میرجاوه و تفتان اظهار کرد: انتقال آب از کارواندر به خاش یکی از آرزوهای دیرینه مردم این شهرستان است که عملیات فعال آن انجام شده است. با تلاش دولت سیزدهم آغاز شد.

بیجار گفت: با توجه به روی کار آمدن دولت سیزدهم و حضور نمایندگان مجرب و همکاری آنها با افسران و مسئولان تجهیزات عملیاتی اتفاقات خوبی در استان رخ داده است.

وی افزود: با وجود شرایط جنگ اقتصادی و کمبود تخصیص، اما با همت و همدلی مردم، مسئولان و نمایندگان راهداری، آب و سایر بخش های عمرانی شاهد اجرای پروژه های بزرگ در این بخش هستیم. . مسیر توسعه.”

وی گفت: قبل از روی کار آمدن دولت کمتر از 200 کیلومتر بزرگراه در استان داشتیم که با جانشینی این بزرگراه به 230 کیلومتر افزایش یافت و طبق گفته مسئولان 240 کیلومتر بزرگراه جدید در استان ساخته می شود. استان امسال.”

وی با بیان اینکه در تمامی 26 شهرستان استان کارگاه های عمرانی فعال است، افزود: این اتفاقات خوب به دلیل همدلی بسیار خوب و پیگیری ماموران و نمایندگان به دست آمده است.

وی تمرکز و حزب گرایی را دلیل عقب نشینی استان عنوان کرد و گفت: ما در موقعیت بسیار حساسی قرار داریم مثل همیشه به اهداف خود نمی رسند.

وی افزود: به دلیل برنامه ریزی های نادرست، در چهار دهه گذشته کاری که باید دولت و مسئولان برای توسعه این استان در راستای سرمایه گذاری انجام می دادند، محقق نشد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.