ما باید دانش آموزانی تربیت کنیم که بتوانند کیلوهای خود را از آب بیرون بیاورند

ایسنا/ کرمانشاه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: دانش آموزانی را در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنیم تا بتوانند کیلوهای خود را از آب بیرون بکشند.

سلمان محمدی امروز (7 خرداد) در مراسم افتتاحیه مسابقات ورزشی فرهنگیان کرمانشاه – یادواره شهید ابراهیم هادی – در مجموعه ورزشی وحدت کرمانشاه، با اشاره به اینکه اتفاقات دو سال اخیر باعث خوشحالی جامعه شده است، گفت: امیدواریم. برگزاری چنین مسابقاتی ورزش می تواند نقش مهمی در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه داشته باشد.

محمدی با اشاره به اعزام نفرات برتر این مسابقات به مسابقات کشوری گفت: امیدواریم شاهد درخشش فرهنگیان استان در مسابقات کشوری باشیم.

محمدی در ادامه اجرای بندهای مختلف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در استان را مهم برشمرد و گفت: از فرهنگیان استانی می خواهیم که رشته تربیت بدنی و زیستی دانش آموزان را یکی از مهم ترین ها بدانند. فیلدهای سند تغییرات اساسی را وارد کنید.

وی سپس با بیان اینکه آموزش و پرورش به دنبال تربیت دانش آموزان در همه عرصه هاست، گفت: باید به دنبال تربیت دانش آموزان به گونه ای باشیم که در همه ابعاد رشد کرده و در همه ابعاد تربیتی، اخلاقی، رفتاری و … موفق باشد.

وی با بیان اینکه باید الگوهای ایرانی-اسلامی برای تربیت دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد، افزود: باید تلاش کنیم دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی تربیت شوند تا بتوانند گلیم خود را از آب بیرون بکشند.

محمدی گفت: رفتار هر معلمی از راه رفتن و صحبت تا دیدگاه او جنبه اطلاع رسانی برای دانش آموزان دارد.

وی گفت: امروزه معلمان در زمینه آموزش دانش آموزان رقابت زیادی دارند. امروز فضای مجازی، جامعه، ماهواره و هر چیز دیگری در حال رقابت با معلمان است و با همه اینها معلمان توانسته اند نقش موثر خود را حفظ کنند.

ماشاالله پروین معاون سلامت و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به شرکت حدود 800 فرهنگی در مسابقات فرهنگی استان گفت: 75 تیم در شش رشته ورزشی در این مسابقات شرکت کرده اند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی در سطوح مختلف مدارس، مناطق، شهرستان ها و استان ها، تصریح کرد: برگزیدگان مرحله استانی به مرحله کشوری که احتمالا در مرداد ماه برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

    ما باید دانش آموزانی تربیت کنیم که بتوانند کیلوهای خود را از آب بیرون بیاورند

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.