روستاهای زیر 100 نفر نباید از دید مسئولان دور بماند


ایسنا/ کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه خدمات نظام باید در همه جا به صورت عادلانه توزیع شود، خاطرنشان کرد: روستاهای زیر 100 نفر جمعیت و کمبود شوراهای روستا و گاهی شوراها نباید از چشم افسران غافل شد و حوزه ها مشکلات آنها را حل کنند. عمل.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسین جلالی در بازدید از روستاهای حسین آباد، محمدآباد شهید، صالح آباد و اسدآباد بخش خنامان با دکتر حسین جلالی دیدار و با اهالی این روستاها گفت و گو کرد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس در تشریح این مصوبه گفت: برخی از روستاهای ما به دلیل اینکه زیر 100 نفر جمعیت دارند، نه دهیاری و نه حتی شورا دارند.

حجت الاسلام جلالی ادامه داد: طبق قانون این روستاها باید تحت نظارت بخشداری باشد و بخشداری باید کنترل و خدمات رسانی کند که با تغییر و جابجایی مناطق تا حدودی مغفول مانده است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: در جلسه ای که با مردم خونگرم این روستاها داشتیم با وجود اینکه حقوق کمتری دریافت کردند اما بدون گلایه از خدماتی که دریافت کردند از جمله آب، برق و گاز راضی بودند اما وجود دارد. یک مشکل خطوط بدون آسفالت بود و با توجه به اینکه خاک این مناطق در هنگام بارندگی چسبناک می شود و برای ساکنین مشکل ایجاد می کند، ابتدا باید آماده سازی شود تا آسفالت آن تامین شود.

جلالی با تاکید بر اینکه معابر این روستاها محدود است و نیاز به آسفالت چندانی ندارد، خاطرنشان کرد: بخشداری باید هرچه سریعتر با دستگاه های ذیربط مانند مسکن، راه و سایر دستگاه ها جلسه ای برگزار کند و با تصمیمات اتخاذ شده، عقب ماندگی های این سال ها را در پی داشته باشد. جبران جهادی روستاها.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.