نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال می شوم برای فصل آینده در خدمت باشگاه فولاد باشم.

جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: با مردم خوب آبادان و خانواده هایی که عزیزان خود را از دست دادند و ما را ناراحت کردند همدردی می کنم. متأسفانه هر روز خبرهای بدی می شنویم و انگار عادت نداریم صبح که از خواب بیدار می شویم خبرهای خوب دریافت کنیم و متاسفانه بیشتر این خبرهای بد در خوزستان است. با شرایط سختی که خوزستانی ها دارند و گرمای هوا و گرد و غبار، به فکر مردم و کشور باشیم. ما باید خیلی بیشتر از همدیگر محافظت کنیم و این وظیفه مسئولان است. امیدوارم یک روز صبح که از خواب بیدار می شویم خبرهای خوب را بشنویم و منتظر آن روز باشیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: می دانیم با یک تیم خوب، با طراحی، با کیفیت کامل و با باشگاه حرفه ای سپاهان بازی می کنیم. این تیم سال هاست که با بازیکنان خوب، نتایج و برنامه ریزی کار خود را به خوبی انجام می دهد و تیم بسیار محترمی هستند. می دانیم که فردا باید با تمرکز بالا و دقت بیشتری نسبت به همه بازی ها بازی کنیم. بازی سخت خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دو بازی دیگر باقی مانده و باید با حداکثر تلاش بالاترین امتیازها را کسب کنیم و برای فصل آینده آماده شویم.

در مورد برگزاری بازی به دلیل آلودگی هوا چطور؟ وی گفت: تیم ما در همین هوا تمرین کرد و بازی باید برگزار شود و امیدواریم سپاهان به اهواز پرواز کند. من این شرایط را تجربه کرده ام و از تیم ها خواسته می شود با اتوبوس یا وسایل دیگر به شهر میزبان برسند. تا فردا نمی دانیم چه اتفاقی می افتد اما تیم ما آماده بازی است و معتقدم بازی برگزار می شود زیرا لیگ باید در زمان تعیین شده به پایان برسد. من فکر می کنم قطعا یک بار وجود خواهد داشت.

نکونام در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر ادامه همکاری با فولاد و رسوایی های جدایی اش گفت: خیر، اگر اتفاقی مثل پارسال نیفتد خوشحالم در خدمت فولاد هستم.

وی گفت: خوشحالم که فردا بازی با حضور تماشاگر است و این برای ما مهم است زیرا به تیم ما قدرت بیشتری می دهد. دوست دارم ورزشگاه پر شود و فصل را با هم به خوبی تمام کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.