امروز میدان جنگ دشمن تبیین تصمیم دولت برای هدفمندی یارانه هاست


ایسنا/ خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: امروز میدان نبرد با دشمنان شفاف سازی تصمیم دولت برای هدفمندی یارانه ها است.

حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری در مراسم صبحگاه دوازدهمین رزمایش الی بیت المقدس در بدنه شهر بجنورد این موضوع را برجسته کردند که با حذف ارز اجاره ترجیحی و امروز میدان جنگ تبیین حق دولت است. تصمیمات هدفمندی یارانه ها: دستورات امام راحل حفظ نظام است و مهمترین وظیفه در حال حاضر حفظ انقلاب اسلامی است.

وی به فرمایشات امام علی (ع) اشاره کرد و گفت: از ابتدای انقلاب 43 ساله انقلاب و نظام بر اساس مردم جهادی با مشکلات و چالش های مختلفی مواجه بوده است.

امام جمعه بجنورد ادامه داد: در 8 سال دفاع مقدس باید اسلحه به دست می گرفتیم و با ناامنی در داخل کشور که غالباً ایران بود مبارزه می کردیم، مدتی بعد دشمنان در محاصره اقتصادی و تحریم های ظالمانه ملت ایران قرار گرفتند. .” العالی) اقتصاد مقاومتی را بیان کرد و آن را راه برون رفت از مشکلات خواند.

حجت الاسلام و المسلمین نوری چالش دیگر انقلاب اسلامی را حادثه ناآرامی برشمرد و گفت: دشمنان با هر تصمیم انقلاب اسلامی سیل ایجاد می کنند و مانند حوادث اخیر که در روزهای اخیر رخ داده است، دولت تصمیم گرفت یارانه ها را هدفمند کند، اما دشمنان مراکز تجمع، مساجد، سمینارها را هدف قرار دادند و هدف دشمن، دوستداران انقلاب و نظام هستند، نه هدفمندی یارانه ها.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی افزود: امروز میدان نبرد با دشمنان شفاف سازی تصمیم دولت برای هدفمندی یارانه ها است.

وی افزود: با توجه به مشکلات معیشتی مردم، دفاع از این طرح ملی سخت بوده است، اما با استدلال و آمار و منطق می توان برخی از تصمیمات دولت را تبیین و تبیین کرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.