هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

همزمان با 25 ذی الحجه روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان، بیستمین دوره منتخب بازنشستگان، همسران بازماندگان و از کارافتادگی کلی نمونه موسسه تامین اجتماعی در سطح کشوری و استانی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر اساس آیین‌نامه اجرایی قرن بیستم انتخاب همسر بازنشسته، بازنشسته و از کارافتاده که توسط دکتر احمد اسفندیاری، معاون فرهنگی، اجتماعی و استان‌های وزیر کشور اعلام شد، کلیه بازنشستگان واجد شرایط اعم از بازنشستگان. ، همسر از کارافتاده و بازمانده زن و مرد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی است و متقاضیان می توانند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 18 خردادماه نسبت به مطالعه شاخص ها و فرم های تماس درج شده در سایت این سازمان به نشانی www.tamin.ir اقدام کنند. . جهت شرکت در فراخوان به همراه کلیه مدارک مربوطه در روابط عمومی شعب تامین اجتماعی، ادارات کل و مدیریت بهداشت استان ها و یا کانون های بازنشستگی اقدام نمایید.

از بین برگزیدگان هر استان 15 نفر بر اساس بالاترین امتیاز انتخاب و در جشن ملی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت. 12 نفر از این افراد برجسته در حوزه کارگران بازنشسته و 3 نفر در حوزه همکاران بازنشسته سازمان و در مجموع 15 نفر در مراسمی با حضور مسئول ارشد موسسه، 12 مردادماه مصادف با روز خانواده و بازنشستگی افتخاری انتخاب شدند. مطابق با پروتکل های بهداشتی بله.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.