اتصال بزرگراه تهران – شمال به مازندران تا پایان امسال


معاون وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری از محدوده بندرفت در اتوبان 2 شمال تهران تا پایان امسال خبر داد و گفت: در این صورت مردم می توانند از این بزرگراه تا پل زنگوله واقع در استان مازندران در چهار محور عبور کنند. خطوط.”

خیرالله خادمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است که باند بزرگراه منطقه 2 تهران شمال به طور کامل در سال جاری به بهره برداری برسد تا مردم بتوانند از منطقه 2 پل زنگوله که دارای چهار خطه است عبور کنند. کردن.

وی افزود: اخیرا در بازدید از این منطقه بیش از 2100 کارگر، هزار کارگر ماشین آلات سنگین و چندین کارگاه عملیاتی با وجود شرایط سخت در این بزرگراه مشغول به کار هستند که می توانیم تا پایان آن را به پایان برسانیم. امسال باید از پیمانکاران و سرمایه گذاران بزرگراه تهران – شمال تشکر کرد.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای ساختمانی ادامه داد: باند بزرگراه تهران-شمال تاکنون حدود 77 درصد افزایش فیزیکی داشته است و هفته گذشته به همراه وزیر امور زیربنایی ارمنستان از این مقام خارجی بازدید کردیم. قابل توجه است زیرا این پروژه جسورانه بدون نیاز به تخصص، نیروی انسانی و تجهیزات خارجی انجام شد و از آن به عنوان پروژه قرن یاد شد.

خادمی همچنین در پاسخ به این سوال که خط رفت و برگشت منطقه 2 اتوبان تهران – شمال چه زمانی آماده بهره برداری می شود و وضعیت فعلی چگونه است، گفت: انجام شد. در تونل ها و پل ها فعالیت زیادی وجود دارد زیرا ما نمی توانیم در آن مکان ها کار کنیم.

وی اعلام کرد: میزان پیشرفت فیزیکی در محدوده بزرگراه تهران – شمال با احتساب خط دوربرگردان در مجموع 57 درصد است و تکمیل آن نیازمند منابع مالی سنگینی است که تامین آن مشکل است. اما در صورت تامین اعتبار، پایان این محدوده از بزرگراه از نظر اداری مشکلی ندارد و با افتتاح باند، عملیات عملیاتی و عمرانی در باند رفت و برگشت با سرعت و قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت و ما سعی کنید در اسرع وقت از آن استفاده کنید.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.