عاملان حمله گل محمدی را شناسایی کنید


مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید دو نفر از مهاجمان به یحیی گل محمدی شناسایی شدند.

محمد محمدی در گفت وگو با ایسنا، درباره حواشی بازی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی اظهار کرد: متاسفانه شب تاریکی را در فوتبال دیدیم. چنین اتفاقاتی را در برخی از ورزشگاه ها دیده بودیم اما در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی به اوج خود رسید. این اتفاقات نه به افتخار باشگاه بزرگ تراکتورسازی است و نه برای مردم خوب تبریز. فکر می‌کنم به این دلیل شروع شد که برگزارکنندگان بازی طبق سوابق و دستورالعمل‌های ستاد مرکزی کرونا، بازی را نگرفتند. قرار بود فقط 30 درصد ظرفیت ورزشگاه را بفروشند و تماشاگران بیایند اما این اتفاق نیفتاد و کل ورزشگاه را پر از تماشاگر کردند. وقتی مهمان هستیم تیم میزبان تمام مسئولیت دارد و ما هیچ مسئولیتی نداریم. ما فوتبال بازی می کنیم تا هواداران از فوتبال لذت ببرند. ماهیت ورزش این است که هواداران از فوتبال لذت ببرند. فوتبال یک رویداد ورزشی است که هواداران از آن لذت می برند.

وی ادامه داد: قبل از شروع بازی وقتی آقای گل محمدی برای بازدید از چمن به زمین رفت، شروع به هجوم و آبروریزی کردیم. آنها بطری های آب را به سمت آقای پرتاب کردند. گل محمدی و نفرین. این روند ادامه داشت تا اینکه داور بازی را به دلیل لیزر در ابتدای بازی متوقف کرد. واقعا قیمتش چنده امتیاز بازی برای تراکتور چه ارزشی داشت که هوادارانش اینطور رفتار کردند؟ فوتبال برد و باخت دارد، اما واقعاً به چه قیمتی می توان نتیجه گرفت؟

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: قبل از بازی آقای پیروانی سرپرست تیم در جلسه هماهنگی بازی تاکید کرد که 30 درصد ورزشگاه باید تماشاگر داشته باشد اما این اتفاق نمی افتد و تماشاگران زیادی دارد. یگان ویژه خود را برای 30 درصد ظرفیت ورزشگاه آماده کرد، نه کل وسعت ورزشگاه تماشاگران.

وی همچنین گفت: از دو نفری که به آقای گل محمدی تعرض کردند شکایت کردیم و از طرفی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی که نتوانستند بازی را کنترل کنند شکایت کردم. دو نفری که به آقای گل محمدی تعرض کردند شناسایی شدند و ما تا انتها این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

محمدی درباره بیانیه باشگاه تراکتورسازی نیز گفت: این جمله خیلی ساده بود. با توجه به مدارک و اتفاقاتی که افتاد واقعا جای دفاعی نبود. همچنین تقاضا داریم کمیته انضباطی به این موضوع رسیدگی جدی کند. اگر فردی به شدت مجروح، نابینا یا ضربه مغزی شده بود، آیا باز هم اظهارنظر می کرد و عذرخواهی می کرد؟ این رفتار چه توجیهی دارد؟ اگر اتفاق بدی بیفتد، چه کسی آن را مدیریت می کند؟

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.