طرح اصلاح یارانه ها می تواند به اهداف خود برسد


نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «سوال مردم این است که ملاک اعطای یارانه چیست و کدام دهک است»، گفت: دولت هر روز ابعاد طرح اصلاح نظام یارانه ای را تشریح کرده است. مردم. ” و به سوالات مردم پاسخ دهید.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه «ضوابط قرار دادن افراد در دهک های مختلف مشخص نیست»، گفت: مردم تشنه اطلاعات هستند، بنابراین تعداد افراد پاسخگو به مردم است. در شهرستان ها فرمانداران مراکز مختلف را به مردم پاسخگو می کنند. ده ها میلیون نفر در حال حاضر سؤال می پرسند و باید مراکز پاسخگویی بیشتری وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: حضور رئیس جمهور و اعضای دولت در میان مردم و مراکز توزیع بسیاری از مشکلات را حل می کند. اطلاعاتی که رئیس جمهور به مردم داد هم خیلی خوب بود اما این اطلاعات باید برای مردم تکرار شود. مسئولان می توانند هر روز در شبکه های استانی ابعاد طرح اصلاح یارانه ها را برای مردم تشریح کنند، اما همه باید یکسان اطلاعات را به مردم بدهند، نه اینکه هرکسی متفاوت صحبت کند.

وی با بیان اینکه مردم به اطلاع رسانی درباره این طرح نیاز دارند، افزود: دولت باید از طریق رسانه ها به مردم اطلاع رسانی کند. یک روزنامه دولتی باید ابعاد این طرح را برای مردم عادی توضیح دهد. برای مردم این سوال پیش می آید که چه معیارهایی برای زوال وجود دارد و در چه اعشاری قرار می گیرند؟

یوسفیان ملا در پایان گفت: اگر به مردم اطلاعات دقیق داده شود و توجیه شود، از سوی دیگر کالاها به موقع به دست مردم برسد و منابع تامین کالا شفاف باشد، ممکن است این طرح به اصلاح یارانه بدهد. به اهدافش برسد.»

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.