بیش از 9000 بازرسی در شبکه های توزیع انجام شد


ایسنا/ د خراسان معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در 10 روز گذشته بیش از 9 هزار و 264 مورد بازرسی از انبارها و شبکه های توزیع کالاهای هدف برای اجرای طرح نمایشگاهی انجام شده است. توزیع یارانه

علی تهوری امروز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه به اصحاب رسانه اعلام کرد: با توجه به لزوم افزایش نظارت ها، از زمان اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در هفته گذشته، بازرسی ها با اولویت نظارت بر انبارها تشدید شده است.

به گزارش ایسنا، در این خصوص افزود: در این راستا با استفاده از توانمندی کارگران در سایر حوزه‌ها و همکاری دستگاه‌های دولتی و تعزیرات حکومتی، بیش از ۹ هزار و ۲۵۴ مورد بازرسی از انبارها و سایر شبکه‌های توزیع کالا صورت گرفته است. شما میزبانی را هدف قرار داده اید. از 7 می.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: این بررسی ها منجر به تشکیل 127 فقره جرم به ارزش 3 میلیارد و 725 میلیون ضوابط شده است که به دولت ارسال شده است. تحریم قوانین حقوقی معاملات.”

وی با اشاره به تشریح وظایف سازمانی دو سامانه جامع انبارداری و تجارت جامع، تصریح کرد: سامانه جامع انبار و سامانه جامع تجارت دو سامانه بسیار مهم و کاربردی در نظارت بر شبکه توزیع از تولید تا عرضه خرده فروشی است که این روزها آنها این حوزه مهم را متمرکز و اولویت بندی کرده اند.

تهوری افزود: همه فعالان اقتصادی باید انبارها یا هر محل نگهداری کالا را در سامانه جامع انبارداری و همچنین گردش کالا در زنجیره تولید برای مصرف در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.

وی گفت: در غیر این صورت انبارها و کالاهای شناسایی شده توسط بازرسان از مصادیق احتکار و یا مشکوک به قاچاق تلقی می شود و با مجرمان قاطعانه و برابر قانون برخورد می شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.