قول تکمیل پروژه فرهنگی قلعه گنج پس از 13 سال


ایسنا/ کرمان استاندار کرمان در دومین روز از سفر کاری خود به جنوب از پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی هنری امام خامنه ای (عالی مدظله) قلعه گنج بازدید کرد.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در بازدید از پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی هنری امام خامنه ای (مدظله العالی) قلعه گنج بر تسریع در اجرای عملیاتی این زیرساخت فرهنگی تاکید کرد.

وی تامین و تکمیل زیرساخت های فرهنگی و هنری را برای رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در سفر تاریخی به جیرفت و جنوب کرمان برشمرد و افزود: باید توانمندی ها و استعدادهای فرهنگی برای تامین زیرساخت های مورد نیاز و تقویت هنر فراهم شود. .” و فرهنگ، ما می توانیم در جنگ اقتصادی و غیره پیروز شویم.

وعده ای که به اهالی فرهنگ و هنر داده شده است

بهرام مسلمی ماهنی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمان در حاشیه بازدید استاندار کرمان از مجتمع فرهنگی هنری نیمه تمام قلعه گنج از تکمیل تا پایان سال جاری خبر داد. و گفت: زیرا یکی از ملزومات توسعه فرهنگی هر منطقه، تامین زیرساخت هاست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب گفت: با توجه به توانمندی های فرهنگی و هنری شهرستان قلعه گنج می طلبد مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان از طریق تخصیص تکمیل و به بهره برداری برسد. از وجوه

وی گفت: یکی از دغدغه های اهالی فرهنگ و هنر شهرستان قلعه گنج نبود زیرساخت های لازم برای فعالیت های فرهنگی است که در بازدید استاندار محترم از پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی هنری کامپام امام خامنه ای با زبان شعر، نمایش و موسیقی.»

مسلمی ماهنی افزود: پروژه ساخت مجتمع فرهنگی هنری قلعه گنج نزدیک به 13 سال است که آغاز شده و نیمه کاره رها شده است.

مدیرکل فرهنگ و رهبری اسلامی دی کرمان با ابراز امیدواری از حضور استاندار کرمان در منطقه و بازدید از این پروژه گفت: با قول مساعد استاندار، طرح فرهنگی هنری امام خامنه ای فرا می رسد.

وی عدالت فرهنگی را یکی از راهکارهای مهم توسعه فرهنگی دولت سیزدهم دانست و گفت: امیدواریم با حضور استاندار کرمان به زودی شاهد توسعه همه جانبه کرمان به ویژه در حوزه فرهنگی باشیم. “

به گزارش ایسنا، هنرمندان شهرستان قلعه گنج در ساختمان نیمه کاره آن که 13 سال از عمر آن می گذرد، از فرماندار خواستند با اجرای برنامه های هنری و زبانی شعر، تئاتر و موسیقی، این پروژه را تکمیل و سرمایه گذاری کنند. قول افتتاح این مجموعه را در سال جاری دادند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.