انقلاب اسلامی با قدرت به اوج خود خواهد رسید


ایسنا/ گیلان رئیس قرارگاه تحول اجتماعی گفت: امروز انقلاب اسلامی در یک نقطه عطف تاریخی و مهم قرار دارد و به فرموده مقام معظم رهبری قطعا انقلاب با قدرت به اوج خود خواهد رسید.

ابراهیم نورمحمدی در مراسم ویژه «ثواب شهادت مجاهد» در مسجد سلیمانداراب رشت با بیان اینکه امروز وحدت مردم برای عبور از مشکلات لازم است، گفت:

وی محله، صلح و برادری را سه پیوند قلبی مهم بین افراد جامعه اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: امروز در جامعه و محله ما افرادی هستند که زندگی خود را وقف خدمت به مردم کرده‌اند.

رئیس قرارگاه تحول اجتماعی کشور با بیان اینکه امروز باید زمینه فعالیت همگانی برای رفع مشکلات کشور فراهم شود، گفت: امروز انقلاب اسلامی در نقطه عطف تاریخی و مهمی قرار دارد و به فرموده مقام معظم رهبری این کار را انجام خواهد داد.

نورمحمدی با بیان اینکه جبهه کفر از همه امکانات مالی و رسانه ای خود برای از بین بردن پیوندهای اجتماعی استفاده کرد، خاطرنشان کرد: جنگ امروز جنگ خانه به خانه است و دشمن می خواهد هر خانواده ای را هدف قرار دهد.

وی با توجه به اینکه امروز دولت ها و دولت ها بدون استفاده از توان مردم نمی توانند مشکلات را حل کنند، ادامه داد: امروز گروه های مردمی با صداقت در گوشه و کنار محله ها برای رفع مشکلات و معضلات اجتماعی تلاش می کنند.

رئیس قرارگاه تحول اجتماعی اخلاص در عمل را لازمه موفقیت گروه های مردمی دانست و گفت: میرزا کوچک خان جنگلی نمونه بارز انسانی است که اخلاص او را در طول تاریخ ماندگار کرده است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

تحویل دو توله سیاهگوش به حفاظت محیط زیست اصفهان

ایسنا/ اصفهان مدیر یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از تحویل دو توله سیاه گوش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.