خیرآبادی: انتظار قهرمانی در المپیک ناشنوایان را نداشتیم


مدیر فنی تیم ملی کشتی ناشنوایان پس از قهرمانی این تیم در المپیک برزیل گفت: کشتی گیران ناشنوا در المپیک بالاتر از توانایی خود ظاهر شدند. انتظار قهرمانی نداشتیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا در برزیل، جمشید خیرآبادی پس از قهرمانی تیم کشتی ناشنوایان در بازی های ناشنوایان برزیل گفت: کشتی ناشنوایان برای اولین بار برگزار می شود. این موفقیت را به کادر فنی و به خصوص مهران تیشه گران رئیس فدراسیون تبریک می گویم.

وی بیان کرد: کشتی ناشنوایان تا به امروز بهترین تیم کاروان ایران در المپیک بوده است که از این تعداد هشت ورزشکار موفق به کسب مدال (چهار مدال طلا، یک نقره و یک برنز) و دو مقام پنجم و هفتمی در این بازی ها شدند. دور از انتظار بود

خیرآبادی خاطرنشان کرد: اعزام 140 نفر به المپیک بیست و چهارم در شرایط نامناسب مالی فدراسیون کار سختی بود که وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید از آن قدردانی و تشکر کنند.

وی افزود: خدا را شاکرم که تلاش کادر فنی و امدادگران بی نتیجه نیست و می توانیم با دست پر به کشور بازگردیم.

مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی یادآور شد: سال گذشته در مسابقات جهانی ترکیه 4 مدال برنز گرفتیم و انتظار داشتیم در المپیک برزیل دو مدال طلا کسب کنیم اما دوندگان شاهکار کردند و خارج از توان خود ظاهر شدند. . “

خیرآبادی در پایان خاطرنشان کرد: در طول تاریخ کشتی ناشنوایان قهرمانی نداشتیم و این اولین بار است که دوندگان ناشنوا بر سکوی قهرمانی می روند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.