مطالبات گندمکاران باید توسط وزارت کشاورزی پرداخت شود


ایسنا/ خوزستان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات گندم کاران برخی از نقاط کشور که گندم خود را تحویل داده اند هنوز پرداخت نشده است و لازم است وزارت جهاد کشاورزی مطالبات گندم کاران و کشاورزان را پرداخت کند.

مجتبی یوسفی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه هزینه های تولید افزایش یافته است، در صورت عدم تامین مطالبات کشاورزان، گندمکاران در تامین هزینه های فصل زراعی غالب با مشکل مواجه خواهند شد.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی کشاورزان افزود: رفع موانع پیش روی گندمکاران و رفع مطالبات آنان در روحیه و انگیزه کشاورز و افزایش رشد محصول موثر است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اهمیت محصول استراتژیک گندم در تامین امنیت غذایی کشور، شناسایی مناطق مستعد کشت این محصول ضروری است.

یوسفی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی در زمینه کشت محصولات استراتژیک از جمله گندم گفت: انتظار داریم تمام تصمیمات در حوزه راهبردی کشت به ویژه گندم در سطح ملی برای حمایت از کشاورزان قبل از فصل برداشت گرفته شود تا کشاورزان در این زمینه اقدام کنند. با کمترین دغدغه.

وی گفت: نیازمندی های گندمکاران برخی از مناطق کشور که گندم خود را تحویل داده اند هنوز پرداخت نشده است و لازم است وزارت جهاد کشاورزی پاسخگوی نیاز گندمکاران و کشاورزان باشد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.