توانمندسازی و ایجاد درآمد پایدار برای نیازمندان یکی از مهمترین ماموریت های کمیته امداد است.


ایسنا/ د خراسان معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: توانمندسازی نیازمندان و درآمد پایدار خانواده رسالت کمیته امداد است و باید از توان خیران برای شناسایی نیازمندان استفاده شود.

حبیب الله آسوده امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه به رسانه های گروهی گفت: 25 هزار میلیارد تومان اعتبار بانکی برای ایجاد اشتغال در فروردین ماه امسال به استان ها گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) پارسال 300 هزار فرصت شغلی در مشاغل کوچک و منازل در کشور ایجاد کرد.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) و رئیس زکات کشور گفت: تا امروز 300 میلیارد تومان زکات فطریه در کشور جمع آوری و ثبت شده که پیش بینی می شود به بیش از 500 میلیارد تومان برسد. گوجه فرنگیها.

آسوده گفت: امسال 1600 میلیارد گوجه فرنگی در شورای زکات جمع آوری شده و همچنین 300 میلیارد تومان زکات فطریه نیز تاکنون جمع آوری و ثبت شده که پیش بینی می شود به بالای 500 میلیارد تومان برسد.

وی افزود: در ماه رمضان امسال 22 میلیون تومان غذا و هشت میلیون تومان برای افطاری ساده و یک میلیون و 700 هزار تومان به ارزش 1900 میلیارد بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.

آسوده گفت: در حال حاضر پنج میلیون نفر به صورت مستقیم تحت پوشش کمیته امداد هستند. علاوه بر این، یک میلیون و 500 هزار نفر در زیر 9 هزار مرکز خیریه فعال در کشور حضور دارند و کمیته امداد حدود 700 هزار دانش آموز و 50 هزار دانش آموز را حمایت می کند. کشور.

در پایان این دیدار از خیرین خراسان جنوبی تجلیل شد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.