استقرار تیم بهداشت و درمان اورژانس هلال احمر گلستان در روستای قزل کاووس


ایسنا/ گلستان تیم بهداشت و درمان اورژانس هلال احمر گلستان به مدت دو روز به روستای قزلر شهرستان گنبدکاووس اعزام شد.

قاسم غریب آبادی در آستانه نهضت بهداشتی اورژانس در روستای دورافتاده قزلر گنبدکاووس گفت: امسال به صدمین سالگرد تاسیس هلال احمر رسیدیم که به معنی صد سال خدمت بی منت است. ارائه شده است. به مردم.”

رئیس جمعیت هلال احمر گلستان افزود: برنامه های متعددی در هفته هلال احمر انجام شده و امروز تیم فوریت های پزشکی استان به روستای کم برخوردار قزلار در منطقه داشلی کاووس گنبد اعزام شدند.

وی تاکید کرد: اقدامات هلال احمر در مواقع بحران بیشتر به چشم می خورد و به موضوع بهداشت، درمان و کاهش آلام انسانی قربانیان می پردازد. در این حرکت که در شرایط عادی انجام می شود، تیم ها در شرایط واقعی برای تمرین قرار می گیرند تا در مواقع بحران بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند.

به گفته غریب آبادی؛ در روستای قزلر استقبال مردم و فرماندار گنبدکاووس، مسئولین بخشداری و روستا از این حرکت خیرخواهانه بوده و مردم برای دریافت خدمات بهداشتی رایگان به این تیم مراجعه می کنند.

من باید بگویم؛ تیم سلامت اورژانس هلال احمر استان با ظرفیت 19 نفر کادر بهداشتی داوطلب شامل پزشک عمومی، متخصص اطفال، روانشناس، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس تغذیه، ماما، تکنسین داروخانه و داروخانه و پرستار به مدت دو روز خدمات رایگان به روستاییان پروپوننتز ارائه می دهد.

از دیگر برنامه های هلال احمر در این روستا افتتاح خانه هلال و انجام عملیات امداد و نجات در آوار زلزله است.
انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.