کالبد شکافی و بررسی مسائل زیست محیطی کلید توسعه پایدار است


ایسنا/ آذربایجان شرقی مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: در چرخه توسعه حفاظت از محیط زیست، بررسی های علمی و کالبد شکافی ضامن و رمز توسعه پایدار است.

شهنام اشتری در دیدار با رئیس موسسه مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: در چرخه توسعه برای محیط زیست باید فضای خاصی تعریف شود که مانع توسعه تلقی نشود و توسعه پایدار را تضمین کند.

وی افزود: نیاز به کالبد شکافی و بررسی مسائل زیست محیطی در کشور و به تبع آن استان ما وجود دارد تا مشخص شود محیط زیست تا چه اندازه می تواند در فضاسازی برای توسعه پایدار جامعه موثر باشد.

رئیس موسسه مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: انتظارات توسعه استان باید توسط دستگاه هایی مانند حفاظت محیط زیست، منابع طبیعی، مدیریت آستانه و صمت برآورده شود و این دستگاه ها در خط مقدم حرکت های توسعه ای باشند. “

محمد فرشکاران بر لزوم اعمال اقدامات موسسه حفاظت محیط زیست با آمایش سرزمینی تاکید کرد و گفت: این سازمان باید از بستر رکود خارج شود و پویایی بیشتری داشته باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، در این جلسه مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گزارشی از فعالیت های این اداره کل ارائه و دغدغه ها و مسائل جاری را بیان کرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.