خانه مهارت امید در زاهدان تجلیل شد


ایسنا/ سیستان و بلوچستان با مشارکت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خانه مهارت امید راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با اعلام این خبر افزود: این مرکز ویژه بانوان خانواده های بهزیستی است و با هدف آموزش مهارت های مختلف در کانون خانواده ام ابیها و نانوایی و کلوچه برگزار می شود. واحد نانوایی برای ایجاد اشتغال بهتر برای بانوان «مرکز درمانی روزبه با حضور مشاور استاندار، مدیرکل بهزیستی استان و رئیس بهزیستی زاهدان افتتاح شد.

زهرا ابراهیمی افزود: با هدف بر عهده گرفتن مسئولیت های اجتماعی کسب و کارهای موفق با برخی از دست اندرکاران پارک های صنایع دستی و علم و فناوری و در نهایت فرصت یادگیری مهارت هایی مانند پارچه بافی، بافندگی (ترکیب سوزن دوزی و اشکال هندسی برای ساخت نقاشی)، رزین ( محصولات تزئینی) و زیورآلات برای بانوان توانمند این مراکز و مراکز مشابه تهیه شد.

وی با اشاره به اهمیت اشتغال پایدار و نقش آموزش گفت: زنان

مراکز نیمه خانوادگی با آموزش مداوم در اوقات فراغت خود می توانند کسب و کار خود را از مجموعه مهارت های آموخته شده در آینده شروع کنند و خانه مهارت فرصت آموزشی پویا را برای آنها فراهم می کند.

گفتنی است پس از افتتاح خانه مهارت امید، واحد نانوایی و نانوایی در مرکز آموزشی درمانی روزبه واقع در شمال زاهدان راه اندازی شد تا زمینه اشتغال بهتر برای بانوان ایجادکننده آن فراهم شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.