پرشر گیج صفحه 10 سانت برند ویکا استیل 0 تا 40 بار پتروکاسپین پاسارگاد

پرشر گیج صفحه 10 سانت برند ویکا استیل 0 تا 40 بار – پتروکاسپین پاسارگاد
گیج ویکا

هرگز نباید اجازه داد روغن ها و گریس ها با گاز اکسیژن تحت فشار در تماس قرار گیرند. گاز اکسیژن تحت فشار و ترکیبات هیدروکربنی (روغن ها و گریس ها) به شدت با هم واکنش می دهند و منجر به انفجار، آتش سوزی، آسیب شدید به پرسنل و تجهیزات می شود. مقدار استاندارد روغن در مانومتر روغنی wika به اندازه ای است که قطعات داخلی را نیز پوشش می دهد و از روی صفحه گیج فشار قابل مشاهده باشد. محفظه داخلی این فشارسنج ها با مایع، معمولا گلیسیرین یا سیلیکون، پر می شود. این گیج ساخت شرکت آلمانی WIKA بوده و در اندازه صفحه­های ۵،۴ و ۶.۳ سانتیمتری تولید شده است، در عین کوچکی، جنس و ساخت مقاومی دارد. برند ویکا متعلق به شرکتی آلمانی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع لوازم جانبی از سال 1946 شروع کرده است. یکی از لوازم جانبی برند ویکا، گیج فشار می باشد که در چند سری مختلف تولید می شود. از جمله لوازم جانبی تولیدی این شرکت، گیج فشار ویکا است که در ادامه، کاتالوگ گیج فشار ویکا نیز ارائه شده است. This data h​as been written by GSA Content  Genera​to r DEMO!

شهر پمپ به عنوان فروشگاه اینترنتی گیج فشار ، جهت ارائه مشاوره آماده خدمت رسانی است. شرکت ویکا به عنوان یک شرکت آلمانی در سطح دنیا با تولید تجهیزات ابزار دقیق با کیفیت شناخته میشود. به عنوان یک گزینه ، ساقه و اتصال فرآیند را می توان از 316Ti (1.4571) برای تحقق بالاترین نیاز استفاده کرد. ویکا این گیج فشار را مطابق استانداردهای EN837-1 و ASME B40.100 طراحی و تولید می کند و در طراحی این گیج از یک دیواره بافل صلب استفاده کرده است که بین صفحه اندازه گیری و صفحه پشتی قرار گرفته است و در صورت خرابی گیج، از اپراتور در قسمت جلوی گیج محافظت می شود. گیج فشار ویکا یا پرشر گیج ویکا یک دستگاه مخصوص برای اندازه گیری فشار و اعلام آن به اپراتور سیستمهای صنعتی و غیر صنعتی است که امکان رصد شرایط مختلف پروژه را به آنها میدهد. مانومتر ویکا در ارتباط با فشاری مخصوص کارایی دارد.

استاندارد طراحی گیج بر اساس EN ۸۳۷-۱ می باشد.

گیج های روغنی تجهیزاتی هستند که با توجه به شرایط عملیاتی و محیطی، برای اندازه گیری فشار و دمای سیستم مورد نظر به کار می روند. حالا در این بین فاکتورهای تخصصی دیگری مانند مقاومت در برابر فشار یا هر فاکتور دیگری هم وجود دارد که مسلماً بر روی انتخاب ما تأثیر گذار هستند. استاندارد طراحی گیج بر اساس EN ۸۳۷-۱ می باشد. مانومتر برند ویکا WIKA جهت اندازه گیری و نمایش فشار خطوط طراحی و بصورت آنالوگ یا عقربه ای تولید می گردد. بازه عملکردی فشار در فشارسنجهای مکانیکی از ۰.۵-۰ میلی بار تا ۷۰۰۰-۰ بار قابل اندازه گیری است؛ بطوری که دقت عملکردی آنها تا یک دهم درصد هم امکان پذیر است. در حقیقت در این دستگاهها یک سیستم حرکتی تدارک دیده شده است که فشار اعمالی بر محیط را تبدیل به یک حرکت عقربه میکند و ما آن را به صورت تابعی از فشار میبینیم. در واقع این دستگاه ابزاری دقیق بشمار میآید که هدف اختصاصی آن اندازه گیری فشار بر اساس معیارهای مکانیکی و غیرمکانیکی است. همانطور که میدانیم گیج فشار جهت اندازه گیری دقیق به کار میرود این ابزار دقیق مقدار فشار را در قسمتی به نام نمایشگر نشان میدهد. این تنوع بالا به شکلی است که ما حتی در اندازه صفحه پرشر گیج هم با تغییراتی مواجه هستیم که میتواند گزینه انتخابی ما را تحت تأثیر قرار دهد.

حتی مقدار اندگی از هیدروکربن ها در مجاورت با غلظت بالای گاز اکسیژن می تواند منجر به انفجار گردد. نوع سیال: طبیعتاً عملکرد سیالات مختلف در برابر فشار با یکدیگر متفاوت است و از طرف دیگر تغییر سیالات در برابر دما و همچنین شرایط جابجایی می توانند بر روند اندازه گیری ما تاثیر مستقیم داشته باشد. تولید این کمپانی بر پایه انعطاف پذیری و مشخصات فنی قوی محصولاتش می باشد. خرید آنلاین گیج فشار ویکا سری 232.50 به مشتریان محترم این امکان را می دهد که علاوه بر دسترسی به کاتالوگ گیج فشار ویکا و با صرف مدت زمان بسیار کم، مانومتر مد نظر خود را متناسب با نیازشان به راحتی انتخاب و تهیه نمایند. گاز استیلن، گازی بیرنگ و در دمای معمولی و فشار به شدت آتشگیر و با بویی شبیه بوی سیر میباشد. در حالت کلی فشار مطلق، فشار خلاء و فشار گیج سه نمونه از فشارهای موجود هستند که فشار گیج مربوط به محیط های بسته و سیستم هایی است که با فشار مایع کار می کنند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.