پرس برک + قیمت دستگاه های پرس برک (2)

پرس برک + قیمت دستگاه های پرس برک
خم برک, خمکاری برک, پرس برک

یکی از روشهای قدیمی برای از بین بردن این مشکل این بود که اپراتورهای دستگاه با استفاده از کاغذ یا شیم اقدام به لایه گذاری (لاتون) زیر ماتریس میکردند که این اختلاف زاویه را رفع کنند. به همین علت در این مقاله از آهنآنلاین به بررسی کامل این فرآیند، انواع دستگاههای خمکاری و انواع روشهای انجام خمکاری خواهیم پرداخت. این دستگاهها عملیات خمکاری را به ضخامت تنها چند میلیمتر تا قطعاتی به طول ۱۰ها متر بر روی ورق های فلزی انجام میدهند. به عبارتی خرید خوب و درست، خریدی خواهد بود که شما از انواع پرس برک ها و چگونگی عملکرد آنها اطلاع نسبتا کافی داشته باشید ( به این منظور ما سعی کرده ایم در رابطه با انواع پرس برک ها و نوع عملکرد آنها مطالبی را تدوین نمائیم و در صفحه وبلاگ خود گذاشته ایم چنانچه مایل به اخذ اطلاعات بیشتر در رابطه با ماشین های پرس برک هستید می توانید به آن صفحه مراجعه نماید و یا روی اطلاعات بیشتر در رابطه با پرس برک کلیک کنید. بازرگانی آرادآهن، مرجع فروش ورق در ایران افتخار دارد که علاوه بر تامین انواع ورقهای فلزی و فولادی مورد نیاز بازار آهن، جهت رفاه حال بیشتر خریداران، خدمات خمکاری و برشکاری انواع ورقهای فلزی و فولادی را براساس سفارش مشتری و با بهترین قیمت ارائه میدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. نوعی از پرس برک است که فرآیند خمکاری را از طریق فک متحرک و قرار عقب کنترل میکند و برای این کار کافیست تنها تعداد قطعات خم و زاویه خمش را وارد نمایید. در حال حاضر مرکز نور صنعت فردوس مجهز به دستگاه های برش و خم کاری است. یکی مجهز به یک صفحه تحتانی ثابت و یک ابزار V شکل نصب شده در جایگاه مخصوص است و یک میله در بالای آن که تحت نیروی زیاد همراه با تیغه V شکل حرکت میکند. اما برای به کار بردن آن در هر قسمت از صنعت، باید متناسب با نیاز آن صنعت، تغییر شکل دائمی داده شود. زیرا در صورت تغییر قطر و فاصله دو غلتک، قطر قطعات تغییر نمیکند و نیازی به دقت بالا نیست. در کنار دیگر عوامل تاثیرگذار بر انتخاب نوع فولاد جهت قطعهسازی، آگاهی از این موضوع که در خمکاری هر قطعه به چه میزان تغییر فرم دائمی نیاز است، انتخاب فولاد را سادهتر خواهد کرد. Th᠎is was gen​erat​ed with GSA C᠎onte᠎nt Gen᠎erator  Demoversi on​.

به بیان دیگر هرموقع که اپراتور با دستگاه کار نمی کند یا در حال تعویض قطعه کار است، دستگاه خاموش بوده و کار نمی کند. این شرکت علاوه بر تجهیزات جانبی (دکویلرها و فیدر ها)، دستگاه های خم کن ورق Folding و دستگاه های رول فرمینگ قابل حمل را نیز تولید می کند. بازرگانی آرادآهن علاوه بر تامین انواع محصولات فولادی مورد نیاز بازار آهن از طریق کارخانههای برتر تولیدکننده فولاد کشور و نیز از طریق واردات آهن آلات، برای حمایت از تولیدکنندگان برتر و پرتلاش کشورمان، بستری را فراهم نموده تا تولیدات این کارخانهها به صورت مستقیم و بی واسطه و از طریق واحد صادرات آهن آلات این مجموعه، به بازارهای خمکاری برک جهانی عرضه شوند. اما تا 5/1 برابر ضخامت ورق را به صورت خط مستقیم باقی میگذارد. دستگاههای خمکن ورق پرس برک: ابعاد، زوایا و ضخامتهای مختلف ورق توسط این دستگاه خمکاری میشود. امروزه با پیشرفت تکنولوژیهای تولید و با توجه به انواع متنوع دستگاههای خمکاری موجود، این فرآیند با هر زاویه، درجه و هر نوع شعاعی امکانپذیر شده است. دو نوع پرکاربرد پرس برک، دستگاه مکانیکی که با موتور الکتریکی کار میکند و هیدرولیکی آن است که از سیلندرهای هیدرولیک جهت اعمال نیرو استفاده میکند.

ورق استیل به دو دسته تقسیم میشود؛ دسته اول ورقهایی هستند که توسط آهنربا جذب نمیشوند. Zhongrui به عنوان 10 تولید کننده برتر پرس برک حرفه ای، بیش از 18 سال تجربه مهندسی و ساخت ماشین آلات خم کن پرس هیدرولیک با بالاترین کیفیت دارد – این بدان معناست که ترمزهای ورق فلزی CNC ما برای فروش برای دوام ساخته شده اند. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، خم کاری فلزات با دستگاه خم سی ان سی cnc یکی از پیشرفته ترین روش های خمکاری است که دارای قابلیت برنامه نویسی و همچنین وارد کردن اطلاعات مورد نیاز جهت خم کاری از قبیل شعاع خم، زاویه خم، جنس ورق و ضخامت آن به راحتی خمکاری ورق فلزی را انجام می دهد. نوع CNC آن عملکردی دقیق داشته و گزنه های مختلفی از خم را ارائه می دهد. سامانه فولاد ۲۴ می باشد. دستگاه های پرس سی ان سی با توجه به ریل قرار گیری در بدنه جلویی دستگاه و سمبه های تعویضی که توسط اوپراتور و برای هر نوع خم و زاویه ای موجود است عملیات خم ورق را انجام می دهند. دستگاه خمکن ورق سهغلتکی: در ساخت بدنه تجهیزات صنعتی و دیگهای بخار از این دستگاه استفاده میشود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

همزمان با 25 ذی الحجه روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان، بیستمین دوره منتخب بازنشستگان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.