52 مدل ترازو دیجیتال وزن کشی [دقیق و حرفه ای] ارزان قیمت + خرید

52 مدل ترازو دیجیتال وزن کشی [دقیق و حرفه ای] ارزان قیمت + خرید
ترازو دیجیتال

ترازوی دیجیتال شیائومی تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل میکند و دقت سنجش آن ۵۰گرم است. ترازوی هوشمند شیائومی با ابعاد ۲۸×۲۸×۲,۲ سانتیمتر میتواند تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند. از دیگر ویژگیهای این ترازوی دیجیتال میتوان به قابلیت نمایش وزن به دو واحد کیلوگرم و پوند، منبع انرژی باتری نیمقلم و قابلیت خاموشی خودکار اشاره کرد. سپس به نکاتی چون کیفیت محصول، جنس ترازو، میزان تحمل وزن، میزان دقت ترازو، حافظه، منبع تغذیه، ضمانت پس از فروش و … پس نکات بالا را هنگام استفاده از ترازو در ذهن داشته تا بتوانید برای مدت زیادی از آن استفاده کنید. آنها به افراد کمک می کنند تا وزن کم کنند، علائم نارسایی قلبی را کنترل کنند یا حتی مانند یک حرفه ای پخت کنند. نکته : برخی از ترازو های حرفه ای برای عملکرد در دمای پایین تر، حدود 40 درجه فارنهایت طراحی شده اند. به عنوان مثال، ترازو های فوق العاده باریک حمام به دلیل طراحی فوق العاده جمع و جور، می توانند کف فرش قرار بگیرند. بنابراین قرار­دادن آن بر روی فرش ضخیم می­تواند خطای قرائت وزن را تا 10 درصد افزایش­ دهد.

صفحه این ترازوی دیجیتال شیشهای و البته بسیار مقاوم است.

این مدل از ترازوهای دیجیتال کمری فیت، تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن را با دقت ۱۰۰گرم وزن میکند. ضخامت بدنه بدون پایه ۸ میلیمتر است و با کمترین میزان خطا (۱درصد) میتواند تا ۱۸۰ کیلوگرم را وزنکشی کند. اگر دقت در این شرایط مهم است توجه داشته باشید که ممکن است ناخواسته روی اندازه گیری وزن تأثیر بگذارید. فقط تنها ایرادی که به این ترازو گرفتند این است که باید ترازو حتما روی یک سطح صاف و محکم باشد تا وزن را دقیق نشان دهد. صفحه این ترازوی دیجیتال شیشهای و البته بسیار مقاوم است. البته برخی از افراد هم آن دقت آنرا کمتر از ادعای سازنده میدانند. همچون سایر وسایل برقی، در خرید ترازو نیز باید به مارک و برند سازنده آن توجه کنید. در ادامه توضیحاتی در مورد انواع ترازو داده می شود که لازم است قبل از خرید ترازو آنها را بررسی نمایید. این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال دارای بدنه شیشهای سکوریت مقاوم ۸ میلیمتری است. که jy مدل ترازو را نشان می دهد و عدد 200 حداکثر تحمل وزن کردن را بیان می کند. دکمه tare : از این دکمه برای صفر کردن ترازو و یا نشان دادن وزن جسم در زمانی که عدد ترازو صفر است استفاده می شود.

ترازو دیجیتال

ظاهر آن شیک و جذاب است و صفحه نمایش ۳ اینچی آن خواندن اعداد را برای کاربران آسان و بیدردسر میکند. این ترازو با ۲ عدد باتری نیمقلم کار میکند و به سیستم خاموشی خودکار مجهز است. فقط برخی از خریداران گفتهاند سیستم خاموش خودکار این ترازو، خیلی سریع عمل میکند و گاهی کاربر برای اندازهگیری مجدد وزن خود حتی پس از ۵ ثانیه مجبور میشود ترازو را دوباره روشن کند. این ترازو مجهز به صفحه نمایش دیجیتال LCD بزرگ و خوانا، نشانگر دقیق دمای محیط، سیستم روشن شدن سریع، و نمایش مقدار باقیمانده باتری است. ترازو ها فقط در مغازه ها استفاده نمیشود اما کاربرد زیاد آن در مغازه است و در مغازه بیشتر از سایر جاها مورد استفاده قرار میگیرد.ترازو ها با توجه به اندازه و مدلی که دارند کاربرد مختلفی نیز دارند برای مثال در باشگاه ها برای وزن کشی وغیره استفاده میشود. این ترازو به عنوان ترازوی دیجیتال آشپزخانه در بازار استفاده می شود. این ویژگی باعث می شود فرد شاخص توده بدنی خود را بداند و برای رسیدن به هدف خود، تلاش کند.

از این نوع ترازو برای سنجش دقیق وزن مواد کم حجم اما با ارزش استفاده میشود که از نمونه آن میتوان ترازو گرمی موجود در عطاریها را نام برد. شما باید بتوانید به راحتی صفحه را در حالی که مواد شما در ترازو هستند مشاهده کنید. اگر شما از آن دسته افراد هستید که میخواهند اندام متناسبی داشته باشند و در ضمن به سلامتیشان هم اهمیت میدهند، خرید ترازوی دیجیتال و پیگیری اندازه وزن و دیگر ترکیبات بدن واقعا مهم ست. این مدل از بهترین ترازوی دیجیتال میتواند وزن، شاخص توده بدنی و ترکیبات بدن ۸ کاربر را اندازهگیری کند و اطلاعات آنها را در حافظه خود ذخیره کند. کاربرد ترازو دیجیتال با توجه به اندازه و مدل آن متفاوت است. این نوع از انواع ترازو در هر خانهای مفید است زیرا به آشپز یا شیرینی­پز اجازه­می­دهد تا مواد­غذایی خود را سریع و دقیق وزن­کند. ترازوهای دیجیتالی (الکترونیکی) مانند نمونه هایی که در بررسی ترازوهای آشپزخانه ما وجود دارد ، معمولاً در اندازه گیری مقادیر کوچک و دقیق بهتر هستند مخصوصاً در صورت پختن چیزی پیچیده ، یا در یک رژیم غذایی دقیق ، مفید هستند. کاربر با نصب اپلیکیشن میتواند بهراحتی نمودار تغییرات وزن خود را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود را تنظیم کند. ​A​rt​icle has been creat᠎ed  wi th GSA C​on tent G en​erator  DEMO.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو دیجیتال طرح‌دار بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.