پاستوریزاتور انواع مبدل های حرارتی صفحه ای پلیت و واشر (5)

پاستوریزاتور-انواع مبدل های حرارتی صفحه ای-پلیت و واشر
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

چگالی مواد در این نوع لوله پلیاتیلن بین ۰.۹۲۶ تا ۰.۹۴۰ گرم بر سانتی متر مکعب است و به ازای هر سانتیمتر از ضخامت خود فشار کمتری را نسبت HPDE به تحمل میکند. این نوع لوله بیش از هرجا در کشور انگلستان و برای اتصال خانهها به سیستم لولهکشی آب شهری استفاده میشود. در مبدل های حرارتی دو سیال با دمای متفاوت وجود دارد که این دستگاه شرایطی را فراهم می آورد تا تبادل گرما میان دو سیال بر قرار شود. قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس روش های مختلفی تعیین می شود که هر کدام میزان تاثیر متفاوتی را روی نرخ لوله پلی اتیلن می گذارند و در نتیجه قیمت انواع لوله در کارخانه ها متفاوت اعلام می شود. یکی دیگر از انواع لوله پلی اتیلن فشرده NPP بلک است که با رزین سیاه رنگ شده است. لوله پلی اتیلن لوله های سیاه رنگ هستند که با خط های آبی (برای آبرسانی) خط زرد برای (گازرسانی) و خط قهوه ای (برای فاضلاب) استفاده می شوند. هنگام تقسیمبندی لوله پلی اتیلن معمولاً آنها را به دو دسته لوله های تک جداره (که به اختصار لوله پلیاتیلن نامیده میشود) و دو جداره (که به نام لوله کاروگیت شناخته میشود) تقسیم میکنند. This con᠎te​nt has be​en wri tten ᠎with the ​he lp of G​SA Content᠎ Gen erator D emover sion!

از نوع جریان غیر همسو است.

HE3490-LS مقاومت بسیار خوبی در برابر گسترش ترکخوردگی دارد و ترکها به کندی در آن رشد میکنند. گفتنی است که زاویه شورون در پلیت های مجاور معکوس میشوند و هنگامی که پلیت ها در کنار یکدیگر محکم میشوند موج های سطحی، نقاط تماس متعددی ایجاد میکنند. شکل جریان عموماً به نحوی انتخاب میشود که جریان سیالها خلاف جهت یکدیگر باشند. چنانچه جریان سیال سرد و گرم به صورت موازی اما در خلاف جهت یکدیگر باشد، مبدل حرارتی از نوع جریان غیر همسو است. از مبدل های حرارتی صفحه ای دانفوس به عنوان اواپراتور، کندانسور، اکونومایزر و دی سوپر هیتر در چیلرها و هیت پمپها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شوند. مبدل های صفحه ای حلزونی با پیچاندن دو صفحه بلند موازی به شکل یک حلزونی با استفاده از یک میله اصلی و جوش دادن به لبه های صفحات مجاور به صورتی که یک کانال را تشکیل دهند، شکل داده می شوند. This was cre᠎ated by GSA Co nten t Generator DEMO.

قبل از اختراع پتری دیشها به عنوان ظرفی مناسب جهت انجام آزمایشها برای کشت انواع سلول از ظروف دیگری مانند لولههای آزمایشگاهی برای انجام کشتهای سلولی مورد استفاده قرار میگرفتند. 7- مبدل های صفحه ای جوشی دانفوس بدلیل ابعاد مناسب و وزن کم، راندمان بالا و فشار تست و کار بالاتر در پروسه های صنعتی مختلف نظیر صنایع هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرند. مبدل پوسته و لوله با صفحه لوله های ثابت: برخلاف مدل قبلی، شستشو و تمیز سازی این مبدلها بسیار آسان است. این محصول مقاومت بسیار خوبی در برابر ترکخوردگی ناشی از فشار محیط، قدرت هیدرواستاتیک بلندمدت خوب و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و بسیار پردازشپذیر است. P6006 مخصوص کاربردهای لولههای تحتفشار طراحی شده و مقاومت خوبی در برابر ترکخوردگی بر اثر فشار محیط و قدرت هیدرواستاتیک بلندمدت بسیار خوبی دارد. عمر بالا، انعطافپذیری، هزینه اندک، مقاومت در برابر خوردگی و فرسودگی و بسیاری ویژگیهای دیگر باعث شدهاند که لوله های پلی اتیلن انتخاب اول برای استفاده در هر سیستم لولهکشی باشند. استفاده از این لوله به عنوان لوله تحتفشار در سیستمهای توزیع آب آشامیدنی و گاز طبیعی، فاضلابهای تحتفشار، لولهگذاری مجدد، خروجی آب دریا و سیستمهای لولهگذاری صنعتی توصیه میشود.

 This a​rtic᠎le was done ᠎by G SA C᠎on᠎tent Ge᠎nerator DE​MO᠎.

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

از کاربردهای این محصول میتوان به سیستمهای توزیع آب آشامیدنی، سیستمهای آبیاری، سیستمهای توزیع گاز طبیعی و سیستمهای لولهکشی فاضلاب اشاره کرد. اندازه سفتی این واشرها به این صورت است که شرکت سازنده یک اندازه مشخصی برای مجموعه صفحات با توجه به محصول و تعداد صفحات تعریف می کند که میزان سفت بستن واشرها به آن پارامترها بستگی دارد. وقتی عمق سوراخ به مقدار مناسب رسید، لوله پلی اتیلن به مته وصل شده و در امتداد سوراخ کشیده میشود. این نوع لوله ویسکوزیته ذوب بسیار بالایی دارد و رزین مناسبی برای انفصال (اکستروژن) لولههای بدون فشار است. مهمترین مصرف این نوع لوله در سیستمهای توزیع آب آشامیدنی است. از میان مزیت های لوله های پلی اتیلن ساخته شده از مواد پلی اتیلن یا P.E می توان به مقاومت بالا در برابر مواد خورنده ، فشار، ضربه ، سایش، دما و همین طور دارا بودن زاویه خمش مناسب اشاره کرد. طول عمر لوله پلی اتیلن به چند دهه می رسد که از نظر اقتصادی یک امتیاز منحصر به فرد محسوب می گردد. سری DX نیاز به یک لوله توزیع داخلی را در عملکرد های مشکوک از بین می برد؛ از بای پس (Bypass) مایع که ممکن است سبب شود بخار خروجی بیش از حد گرم شود، جلوگیری می کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.