پنجعلی: نتیجه دربی قهرمان لیگ را مشخص نمی کند


یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید شرایط این تیم قبل از دربی 98 بهتر از استقلال بود.

محمد پنجعلی در گفت وگو با ایسنا، درباره دربی 98 که پنجشنبه شب برگزار می شود، اظهار کرد: با توجه به بازی هایی که دیدم فکر می کنم شرایط پیش از دربی پرسپولیس نسبت به حریف بهتر است. درست است که استقلال و پرسپولیس الان 6 امتیاز در جدول دارند اما 8 هفته تا پایان بازی ها باقی مانده و اینطور نیست که الان بگوییم پرسپولیس شانسی برای قهرمانی ندارد. .

وی در ادامه می گوید: پیروزی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان روحیه این تیم را قبل از دربی دو چندان کرد. با توجه به شرایط هر دو تیم در جدول، حساسیت این دیدار بسیار بالاست اما به هر حال پرسپولیس برای برد باید وارد زمین شود.

پنجعلی درباره عملکرد حامد لک نیز گفت: درست است که لک در یک بازی اشتباه کرده است، اما می داند که همه بازیکنان در یک بازی اشتباه می کنند، اما اشتباه دروازه بان مشخص است. لک نیز دروازه بان خوبی است که نقش مهمی در صعود پرسپولیس به فینال داشت. هواداران پرسپولیس باید از همه بازیکنان حمایت کنند چون این بازیکنان برای تیم زحمت می کشند. فوتبال برد و باخت دارد و نباید به بازیکنی برای باخت حمله کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که کدام دروازه بان پرسپولیس باید درون دروازه دربی باشد، گفت: کادر فنی پرسپولیس باید در این مورد تصمیم گیری کند.

پنجعلی همچنین با بیان اینکه بازی قبلی دو تیم جذاب و دیدنی نبود و اینکه آیا دربی پیش رو جذاب خواهد بود یا خیر گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس برای برد باید وارد زمین شود، پیش بینی می کنم بازی جذابی را شاهد باشیم. پرسپولیس در بازی های گذشته نشان داده که می خواهد هجومی داشته باشد و بنابراین احتمالا در این بازی هم تهاجمی بازی خواهد کرد.

وی درباره اینکه آیا نتیجه دربی پیش رو می تواند قهرمان لیگ را مشخص کند، گفت: نه، این را قبول ندارم. پرسپولیس حالا 6 امتیاز از استقلال عقب است، به مناسبت گل نخوردن این تیم به استقلال، اختلاف به 9 می رسد و 7 بازی تا پایان فصل باقی مانده است. بنابراین فکر می کنم بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است و دربی قهرمان لیگ را مشخص نخواهد کرد. مهم ترین نکته این است که پرسپولیس در این بازی با تمرکز و قدرت کامل بازی خواهد کرد و هدف این تیم پیروزی در بازی است. عملکرد پرسپولیس در هفته های اخیر نشان داده است که می تواند استقلال را شکست دهد و شرایط بهتری نسبت به حریف خود داشته باشد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.