مدیرعامل جدید گاز/ دانش بنیان فارس نیاز به معرفی دارد


ایسنا/ فارس طی مراسمی با حضور مقامات ارشد استانی و کشوری، علی اکبر میدان شاهی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی گاز استان فارس معرفی و از خدمات حسینی تجلیل شد.

مدیر هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران روز دوشنبه 2 اسفندماه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل استان فارس، گفت: کشور به تدریج در مسیر توسعه اقتصادی پیش می رود تا تامین و زمینه تشکیل حکومت مهدوی را فراهم کند.

سید جلال نورموسوی با اشاره به اینکه انتظارات فراتر از خدمات برآورده شد، افزود: خدمات رسانی باید به گونه ای باشد که دغدغه گازرسانی وجود نداشته باشد و به روش سنتی ادامه ندهیم زیرا این رویکرد پاسخگو است. ”

مدیر هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خاطرنشان کرد: گاز محور توسعه است و باید با استفاده از فناوری خدمات مستمر باشد، اما هزینه خدمات کاهش و رضایتمندی افزایش یابد.

نورموسوی تاکید کرد: باید خدمات را هوشمند و دانش بنیان حرکت دهیم، هوشمندسازی حوزه ای برای مدیریت مصرف است و گاز نباید هدر رود بلکه ارزش افزوده برای کشور به همراه دارد، بنابراین باید با هوشمندسازی بهره وری گاز را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه اکنون 70 تا 80 درصد گاز می سوزد که با 4 برابر شدت انرژی دنیا قابل قبول نیست، افزود: می بینند.

مدیر هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: در هر دو استان فارس ظرفیت وجود دارد، همه خدمات باید فناوری محور باشد تا خروجی آن استفاده از گاز با ارزش افزوده باشد.

وی گفت: ما باید خود را در ورطه انجام کارهای سنگین و داشتن نگاه جهادی قرار دهیم.

عبدالعلی کریمی معاون استاندار فارس نیز در این مراسم گفت: استان فارس استان برتر و بهترین است و نیروی انسانی بسیار غنی فارس یکی از ثروت های این استان است که مسئولیت های مختلف و بزرگی در کشور بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه استان فارس 15 درصد گاز کشور را تامین می کند و خطوط اصلی گاز کشور از استان فارس می گذرد، گفت: امیدواریم وزارت نفت توجه ویژه ای به صنعت گاز استان داشته باشد چرا که گاز یکی از محرک های پیشرو در صنعت و ثروت کشور است. کار شما بسیار ارزشمند و ارزشمند است.

کریمی با اشاره به اینکه فارس یک استان کشاورزی است اما منابع آبی به شدت در حال کاهش است، افزود: روزانه یک میلیون و 800 هزار تن گندم تولید می شد که امروز به دلیل تهی شدن منابع آبی به 700 هزار تن رسیده است، بنابراین استان باید به سمت صنعتی شدن حرکت کند.

معاون استاندار فارس با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در این صنعت انجام شده اما سرمایه گذاری های اساسی در این صنعت ضروری و بسیار ضروری است، گفت: پتروشیمی ها در استان در حال توسعه هستند و گازرسانی به واحدها و صنایع وابسته باید انجام شود. .

کریمی با اشاره به اینکه باید به سمت اقتصاد صنعتی حرکت کنیم، گفت: با توجه به وضعیت کشاورزی استان باید برای صنعتی شدن گام برداریم و امروز 95 درصد شهرستان های استان و 99.2 درصد روستاهای استان هستند. گازرسانی شده است.»

وی با بیان اینکه 32 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی شده است، گفت: باید به سرمایه گذاری در توسعه صنعتی و تولید گاز و همچنین سرمایه گذاری اجتماعی در روستاها و شهرها توجه شود.

علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل جدید شرکت گاز فارس با بیان اینکه با معادلاتی که در دنیا پیش آمده، شرکت گاز نقش کلیدی دارد، افزود: با سیاست های صحیح گازی می تواند هم در داخل و هم در سطح بین المللی نقش آفرینی کند. طول. شبکه سازی ادارات گاز در ولایات پایین

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در زمینه گازرسانی به روستاها انجام شده است، افزود: این امر موجب تثبیت جمعیت روستایی، جلوگیری از مهاجرت و رونق روستایی می شود و هزینه گازرسانی یک سرمایه گذاری اجتماعی است.

میدان شاهی با اشاره به اینکه آرزوی قلبی من بازگشت به استان فارس بود، خاطرنشان کرد: هر تلاشی با تلاش جواب می دهد، از رده های پایین سازمان شروع کردم و با تلاش به این درجه رسیدم.

مدیرعامل شرکت گاز فارس با اشاره به اینکه همواره بر توجه به نیروی انسانی تاکید داشته ام، افزود: از این منبع که ثروت اصلی هر سازمانی است باید به نحو احسن استفاده شود، ما در استان فرصت های خوبی داریم، گذراندن چندین مورد خطوط انتقال از طریق راهرو ظرفیت خوبی دارد.” و اولین ماموریت من بررسی سند آمایش استان است تا استان ارتقا یابد.

میدان شاهی با اشاره به اینکه فارس از منطقه جنوب عسلویه حمایت می کند که دومین سیاست من برای استفاده از این فرصت است، خاطرنشان کرد: وجود دانشگاه شیراز، نظام مهندسی توانمند و پیمانکاران از دیگر توانمندی های استان است که هنوز به طور کامل استفاده نشده است و امکانات موجود است. در نظر گرفتن.

وی با بیان اینکه بازنشستگان شرکت گاز دوازدهمین دوست من هستند که همیشه نگران شرکت گاز هستند، افزود: این قول را می دهم که با پتانسیل نیروی انسانی در 2 سال آینده، شرکت گاز استان از نظر وسعت و کیفیت و نقش پویا بهتر شود. در اقتصاد استان.» بعد از.

میدان شاهی با اشاره به اینکه باید وارد صنعت و فناوری های پیشرفته شویم چرا که کشاورزی دیگر پاسخگو نیست، اضافه کرد: از مسئولان استانی می خواهم که برای رساندن استان فارس به جایگاه برتر از ما حمایت کنند.

غلامعباس حسینی، مدیرعامل سابق شرکت گاز فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه گازرسانی به صنایع را در اولویت قرار داد، گفت: با وجود همه سختی ها و تحریم ها، بیش از 2000 صنعت به شبکه سراسری گاز متصل شدند. ”

وی اولویت دیگر را اولویت گازرسانی به مناطق محروم استان و صابة الابور و جنگلی دانست که امروز بیش از 800 روستا به شبکه سراسری متصل هستند.

مدیرعامل سابق شرکت گاز فارس همچنین با بیان اینکه از 6 شهر باقی مانده، 5 شهر آماده است، گفت: در صورت اجرایی شدن مهندسی توسعه خطوط، 5 شهر تا 4 ماه آینده و یک شهر به شبکه متصل می شوند. باقی خواهد ماند. تا سال آینده انجام شد.

حسینی با بیان اینکه در سال های 97 و 98 به صورت شبانه روزی کار کردیم، اما هنوز جای کار وجود دارد، گفت: روستاهای محروم و دورافتاده ای که مجوز دارند یا پیمانکار تعیین کرده اند و باید گازرسانی کنند.

وی گفت: 140 روستا به تازگی گازرسانی شده و نیاز به کار دارند.
توجه مردم و ارباب رجوع مرحله دوم بیانیه این است که در بحث گازرسانی باید به آن توجه شود.

مدیرعامل سابق شرکت گاز فارس با اشاره به اینکه در طول 4 سال گذشته کل بودجه را جذب کرده ایم، افزود: یکی از آرزوهای دیرینه من خط ناتمام مشکان است که 50 درصد افزایش و بیمه دارد. شرق استان و صنایع این منطقه «اینکه پیمانکار قول داده تا 4 ماهه اول سال آینده این خط را تکمیل کند باید پیگیری کنید تا نتیجه بگیرید.

وی با بیان اینکه در بحث مقاوم سازی شهر شیراز کارهایی انجام شده اما هنوز باید پیگیری شود، گفت: حصر شیراز انجام شده تا در مواقع اضطراری دریچه ای قطع شود و سایر مناطق انجام شود. که هیچ مشکلی ندارد

حسینی گفت: سالانه 40 کیلومتر از شبکه های فرسوده شیراز تعویض می شود اما همچنان نیاز به تعویض شبکه فرسوده است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.