آخرین اخبار «دستگاه برش لیزر (7)

آخرین اخبار «دستگاه برش لیزر
برش لیزر آلومینیوم, دستگاه برش لیزر آلومینیوم

قدرت بازتاب این مواد در حالتی که فلز حرارت دیده و گرم شده، به شدت افزایش یافته و به محض ذوب شدن به شدت کم می شود؛ در نتیجه قدرت بازتاب اشعه لیزر مس در حالت مذاب از 70% کمتر می شود. هزینه پردازش دستگاه برش لیزر بسیار پایین است که بسیار کمتر از سایر مراحل برش است. برش لیزر با استفاده از یک پرتو لیزر از یک خروجی لیزر قدرتمند بر روی اجسام مورد برش انجام می شود. درواقع میتوان گفت این نوع صنعت و متریال هدف شماست که تعیین کننده دستگاه برش لیزر متناسب با کسب و کار شماست. دستگاه برش لیزر با تمرکز پرتو نور لیزر بر روی بخشی از سطح کار می کند. معرفی خدمات برش لیزر لوله خدمات برش لیزر لوله با تکنولوژی های امروزی با کیفیت بهتر و سرعت بیش تر انجام می شود. و در نهایت سطح برش با کیفیت عالی ایجاد می شود. نحوه عملکرد دستگاه برش لیزری در ارتباط با نحوه عملکرد دستگاه برش لیزری میتوان گفت که در این دستگاه ها از اشعه لیزر که یک پرتو نور متمرکز است جهت ایجاد حکاکی و برش بر روی متریال گوناگون استفاده میشود.

دستگاه برش لیزر آلومینیوم

​This po᠎st h​as been  done  by GSA Con᠎te nt G᠎en​erator DE​MO!

و سایر فلزات را به شما ارائه کند.

این پرتو از منبع رزوناتور ساطع میشود. یکی از روش های استفاده از آن جهت برش صفحات فلزی است که توسط دستگاه لیزر فلزات انجام میشود. مرکز برش لیزر نیک با توجه به سابقه ی چندین ساله خود و مهارت و تخصصی که در این زمینه دارد ، می تواند بهترین خدمات برش لیزر آلومینیوم و سایر فلزات را به شما ارائه کند. سرعت برش این دستگاه به قابلیتهای دستگاه و توان اشعه لیزر بستگی دارد؛ در واقع هرچه توان دستگاه بالاتر باشد، امکان بالاتر بردن سرعت برش را دارد. فلز برنج از سخت ترین فلزاتی است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل اگر نیروی انسانی قصد برش آن را داشته باشد، باید انرژی زیادی را صرف کند. ما چند دلیل برای استفاده از دستگاه برش لیزر برای فلزات را بیان کرده ایم. صراط: ما با ادغام جدیدترین تکنولوژی روز و تخصص کارشناسانمان خدمات برش لیزری فلزات در هر ابعادی را برای مشتریانمان فراهم میآوریم.

بسته به صنعتی که در آن شاغل بوده و انتظاراتی که از دستگاه فلز بر خود دارید، ابعاد و اندازه کارگاه و همچنین ابعاد و اندازه دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، سرعت اجرای لیزر و کیفیت خروجی قطعات از آن، امکان جابجایی دستگاه، میزان و حجم کاری که دستگاه لازم است انجام دهد و بسیاری از موارد دیگر دستگاه برش لیزر متناسب با نیاز شما نیز متفاوت خواهد بود. به گزارش ایسنا بنابر اعلام نوین تاک لیزر، فولاد نرم، فولاد ضد زنگ، ورق های آلومینیومی و طیف وسیعی از فلزات که در اکثر صنایع کاربرد دارند همگی متریالی هستند که دستگاه های لیزر صنعتی توانایی برش، سوراخ کردن، حکاکی و جوشکاری آن ها را دارند. از کاربرد های دیگر حکاکی روی طلا می توان به حکاکی اسم روی پلاک طلا ، حکاکی عکس روی طلا و حکاکی چهره روی طلا اشاره کرد. پرتو لیزر به قدری قدرتمند است که وقتی روی قسمتی از سطح متمرکز می شود، آن قسمت ذوب یا تبخیر می شود.

برش مداوم با انتقال پرتو لیزر یا قطعه کار تحت کنترل CNC صورت میگیرد. با استفاده از نرم افزارهای مخصوص طرح های مورد نظر مشتریان ثبت شده و توسط دستگاه های برش لیزر مطابق با نقشه و برنامۀ از پیش تنظیم شده به صورت خودکار اجرا می گردد. اگر بتوانید ابعاد، مواد، متریال فلزی و ضخامتهای مختلف را به طور خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی برش دهید، چه میزان کاهش زمان و هزینه خواهید داشت؟ اما معمولا بسیاری از افراد در خصوص خطرات استفاده و نکات ایمنی لیزر اطلاعات ندارند و همین ممکن است باعث بروز حوادث مختلف در زمان بکارگیری دستگاه برش لیزری گردد. در این مقاله برآنیم اطلاعات جامع و مفیدی در اختیار علاقمندان قرار دهیم. دستگاه های لیزر صنعتی بسته به نوع متریالی که مورد حکاکی و برش قرار میدهند به دو دسته دستگاه لیزر فلزات و دستگاه لیزر غیر فلزات تقسیمبندی میشوند. چه مواردی در اطرافتان از فلزات ساخته شده است؟ آشنایی با اجزا و قطعات و چگونگی عملکرد و روش کار دستگاه برش فلزات برای متقاضیان خرید دستگاه لیزر فلزات خالی از لطف نیست. Po st w as c re​ated  with the help of GSA Content Gener᠎at or Demoversion.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.