مهندسی طرح و ساخت دامون

مهندسی طرح و ساخت دامون
کمپرسور بیتزر

اما کسی که بیشترین تاثیر را در موفقیت کمپانی بیتزر داشت شخص دیگری بود. شرکت بیتزر از شرکت های پیشرو در مورد حفاظت محیط زیست بوده و فعالیت زیادی در این زمینه دارد ( میدانیم که صنعت سرمایش یکی از مهم ترین صنایع موضوع گرمایش جهانی و تخریب لایه ازون به وسیله گازهای فریون است – برای مطالعه بیشتر در این زمینه فهرست را ببینید ) . کمپرسوری که پس از تعمیرات و نصب و راه اندازی توسط آرسان سرویس نصب شود از پشتیبانی فنی برخوردار است. امروزه از کمپرسورها در صنایع متعددی مانند تولید محصولات برودتی و گرمایشی، راه اندازی فرایندهای شیمیایی، شرکتهای تولیدی و … رعایت یکسری از نکات برای خری کمپرسور بیتزر الزامی می باشد به این منظور که کمپرسور تقلبی یا دست دوم را به جای کمپرسور اصل خریداری نکنیم . چرا که سالهای بعد وقتی آقای کریر از کار در این شرکت انصراف میدهد و شرکت کریر را تخصصی برای فعالیت در سرمایش تاسیس میکند ، . در کمپرسور رفت و برگشتی بیتزر برای نامگذاری از یکسری حروف استفاده شده است که هر حرف معرف یک پارامتر می باشد که توسط خود کمپانی انتخاب شده است . همچنین تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه از سراسر ایران پذیرفته می شود.  Conte nt was gen er at᠎ed ᠎with the help of G​SA C᠎onte nt​ Gen er᠎ator D​emoversion᠎!

کمپرسور بیتزر

آلمان عضو کشورهایی است که شرکت های آن امکان عضویت در اس ای را دارند و البته به عنوان سخت گیر ترین کشور در مورد حمایت از حقوق کارگر شناخته می شود – شرکت بیتزر در شهر سیندلفینگن آلمان واقع شده است . این عکس منسوب است به قدیمی ترین ساختمان مربوط به شرکت بیتزر که در اختیار آقای مارتین بیتزر موسس شرکت بیتزر بوده و آرم بیتزر هم روی دیوار آن مشخص است . در سری جدید این محصولات موتور الکتریکی و کیفیت صفحات سوپاپی آن افزایش یافته است که در نتیجه ضریب عملکرد کمپرسور بهبود یافته است این سری از محصولات بیتزر در دامنه 1.5 تا 70 اسب بخار طراحی و تولید می شود و قابلیت کنترل ظرفیت کمپرسور را دارد. آرسان سرویس از قطعات اصلی و اورجینال و روغن اصلی مطمئن در تعمیرات و راه اندازی کمپرسور استفاده می کند. تامین قطعات اصلی کمپرسور پیستونی بیتزر توسط کارشناسان ما و با دقت فراوانی انجام می گیرد.

اول این که چون عامل اصلی سرمایش همان مایع تبخیر است از طرفی معادل عربی سرمایش ، ” تبرید” است به سرمایش تبرید میگویند و همین طور به مایع خنک کننده ” مبرد ” . اینجا شرکت بوفالو فورج است که کار اصلی آن آهنگری است و هنوز قرار است در آینده برای ساخت ماشین های بخار و پمپ های آب برنامه ریزی کند.. از کمپرسورهای اسکرو سری کامپکت معمولاً در ساخت چیلرهای تهویه مطبوع و سیستمهای رک جهت سردخانههای صنعتی با ظرفیت بسیار بالا استفاده میگردد. این نوع از کمپرسورهای بیتزر دارای عملکرد مناسب در هنگام استفاده از گازهای R134a، R404A، R507A و R22 میباشد. ما میدانیم مواد و مایعات از ذرات ریز و ملکول ها تشکیل شده اند حالا این ملکول ها با چیدمان خاصی کنار هم اند و همین طور کشش هایی نسبت به هم دارند حالا در مایعاتی که این چسبندگی قوی باشد گرمای زیادی برای تبخیر نیاز است مثلا ادکلن ها و بنزین در دمای معمولی به راحتی میپرد و تبخیر میشود در حالی که آب برای جوشیدن نیاز به شعله دارد و مایعات چسبنده تری مثل روغن نیاز به دمای خیلی بالاتری دارند … آلریش شفلر تا سال 1979 در کمپانی بیتزر حضور داشت و بعد از او پسرش، پیتر شفلر(Peter Schaufler) جانشین او شد.

او تا زمان مرگش در سال 1979 به عنوان رئیس آن باقی ماند و پسرش پیتر شافلر جانشین او شد. همچنین آکادمی پیتر شافلر که دانشگاهی فعال و بین المللی در صنعت تبرید است نتیجه زحمات پیتر شافلر و هم اینک نیز فعال است . از دیگر مزایای این موتور بیتزر می توان به سازگاری آن با انواع مبردها مانند R22 ، R507a ، R407a و غیره اشاره نمود همچنین به دلیل طراحی سمی هرمتیک، این کمپرسور ها قابل تعمیر می باشد. پس از بررسی و اعلام هزینه کمپرسور تعمیر و بازسازی میشود و پس از تست فشار (مکانیکی) و تست الکتریکی تحویل داده می شود. کمپرسور اسکرو دارای تکنولوژی بروزتری میباشد و برای ساخت تجهیزات تهویه مطبوع و تبریدی با ظرفیتهای سرمایشی متوسط و زیاد از این نوع کمپرسور استفاده میشود. این سری از کمپرسور ها نتیجه تحقیقات گسترده بر پایه سال ها تجربه در ساخت کمپرسور های بسیار بهینه و پیستونی مستحکم است. یکی از مهمترین ویژگیهای کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو بیتزر، طراحی و دوام بسیار عالی این کمپرسور بیتزر جهت استفاده طولانیمدت بهحساب میآید. چون مطلب طولانی است پیشنهاد میشود از فهرست فقط بر روی قسمت مورد نظر خود کلیک کنید .

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.