تعمیر و فروش موتور یخچال دانفوس

تعمیر و فروش موتور یخچال دانفوس
کمپرسور دانفوس

یکی دیگر از نکاتی که در زمان نصب کمپرسور اسکرال دانفوس باید در نظر داشته باشید این است که عملکرد مناسب کمپرسورهای اسکرال دانفوس در شرایطی امکان پذیر است که در فاصله مناسب بین اواپراتور در ورودی کمپرسورها و کندانسور در خروجی کمپرسور قرار گیرد. یکی دیگر از مزیت های اصلی این سری از کمپرسور های دانفوس، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه وارده در هنگام ورود مبرد به کمپرسور می باشد. کمپرسور اسکرال دانفوس (Danfoss Scroll Compressors) دارای 3 سری اصلی H ، SM و SY می باشد. کمپرسور دانفوس جزو برترین برند های اروپایی می باشد که این شرکت از سال 1933 میلادی فعالیت خود را آغاز نمود و در زمینه تولید محصولات برودتی برودتی فعالیت دارد محصولات این کمپانی در بیشتر از 100 کشور دنیا در حال فروش می باشد و دارای 72 کارخانه در 20 کشور مختلف و 28 هزار نفر کارمند دارد. ویژگی مهم سری H کمپرسور اسکرال دانفوس توانایی کارکرد در محدوده دمایی مختلف می باشد به گونه ای که میتوان از این سری در اواپراتور های با دمای بالا و پایین استفاده نمود. باید توجه داشت کمپرسور اسکرال دانفوس سری H شارژ شده با روغن فوق را نمی توان با مبردهای گروه HFC استفاده نمود.  This c on tent was w ritt en by GSA Con​te nt  Gener᠎at᠎or Dem​over᠎si​on​.

کمپرسور دانفوس

این روغن با مبردهای گروه HCFC شامل R22 سازگاری دارد. در این بین تعمیر و فروش موتور یخچال دانفوس یکی از خدمات ارائه شده در این شرکت می باشد که به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. از روغن معدنی P160 و مبرد R22 در این کمپرسور ها استفاده می شود. این پرداخت پس از حصول اطمینان از موجودی کالا و زمان تحویل از طریق همراه بانک، اینترنت بانک، عابر بانک، و یا انتقال وجه توسط شعب بانک مقدور می باشد. همانطور که قبلا هم گفتیم، در هنگام مشاهده هرگونه از مشکلات ذکر شده میتوانید با مشاورین گروه ابتکار سرویس تماس حاصل فرمایید و در صورت لزوم، در سریع ترین زمان از خدمات این شرکت، در زمینه تعمیر و یا تعویض موتور یخچال دانفوس ، بهره ببرید. چرا اگر یک حساب سر انگشتی بکنید، شاید مجبور باشید که دفعات زیادی برای تعمیر آن هزینه پرداخت کنید، در حالی که اگر آن را تعویض میکردید، هم هزینهی کمتری پرداخت کرده بودید و هم صاحب یک موتور نو میشدید. از طرفی از آنجائیکه این روغن با مبرد R22 سازگاری دارد، کمپرسور اسکرال دانفوس سری H با شارژ PVE به عنوان یک کمپرسور فوق العاده تطبیق پذیر با انواع مبردها مطرح بوده و استفاده از آن در سیستم های تهویه مطبوع و تبرید بسیار رایج است.

در مقایسه با روغن های معدنی، پایداری حرارتی و قابلیت مخلوط شوندگی با مبرد در این نوغ روغن بالاتر است. یکی از دلایل محبوبیت این کمپرسورها در میان مصرف کنندگان میتواند سازگاری آنها با گازهای R507a، R404a، R22 و R407c اشاره کرد. گازهای R22، R404A، R507A و R407C برای دارا بودن عملکرد صحیح در محیطهای صنعتی را دارا میباشند. به دلیل بالا بودن کیفیت ساخت، دارای قابلیت استفاده در مدتزمان طولانی هستند. کمپرسورهای دانفوس دارای مدلهای مختلفی بوده و توانایی تولید برودت در کاربردهای بالای صفر تا زیر صفر را دارا میباشند. این نوع روغن از لحاظ توانایی جذب رطوبت شبیه روغن نوع پلی استری یا POE عمل می کند. با این تفاوت که روغن نوع PVE از لحاظ شیمیایی تمایلی به واکنش با آب ندارد. از جمله روغن های نسبتا جدید در سیستم های تبرید روغن PVE می باشد که با مبردهای گروه HFC سازگار است. M از کمپرسورهای اسکرال دانفوس با روغن Alkylbenzene شارژ می گردند و در کشورهایی که استفاده از مبردهای HCFC همچنان جایز است، کاربرد دارند. کانکشن این دسته از کمپرسورهای اسکرال دانفوس جوشی، سیستم حفاظت آنها اینترنال و بر اساس تعداد فاز و ولتاژ موتور در 6 گروه تولید می گردند. کمپرسور اسکرال دانفوس سری H جهت استفاده در کاربری های برودتی با دمای بالا و در سه گروه تجاری، مسکونی و تجاری سبک در دو کارخانه آمریکا و چین دانفوس تولید و در بازار عرضه می گردند.

در ادامه به معرفی و بررسی این کمپرسور danfoss می پردازیم؛ با دی همراه باشید. قبل از اینکه به بررسی کمپرسور دانفوس و اهمیت آن بپردازیم، بهتر است که به خوبی متوجه شوید که کارکرد یک کمپرسور به چه صورت است. یک حداکثر و حداقل ولتاژ اسمی وجود دارد، که به ترتیب 240 و 220 ولت در 50 هرتز می باشند. این کمپرسور دارای محافظ موتور داخلی اورلود و ورودی روغن 3/8 اینچ مهره ای می باشد. تفاوت کمپرسورهای سری H, SY و SM در دامنه دمایی و ظرفیت آن ها می باشد به عنوان مثال می توان گفت ظرفیت و توان کمپرسور های سری SM نسبت به سری H بیشتر می باشد همچنین این کمپرسور ها دارای پوشش آکوستیک جهت کاهش صدا می باشند. گروه اول کمپرسورهای منیروپ دانفوس هستند کمپرسورهای سیلندر پیستونی که با سری های MT، MTZ و NTZ ساخته می شوند. به منظور اطمینان از ایمنی، افزایش کارایی و عمر مفید کمپرسور اسکرال دانفوس سری H بایستی در انتخاب اولیه این نوع کمپرسور پارامترهایی از قبیل ظرفیت برودتی مورد نیاز، مبرد سیستم، نوع روغن و همچنین منحنی عملکرد کمپرسور را از جهت انطباق با شرایط کاری و محیطی محل نصب در نظر گرفت. Da ta h​as been creat ed  with the ᠎help ᠎of GSA C on​tent Generator Dem oversion!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کمپرسور دانفوس سردخانه لطفا از سایت ما دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.