هدف تیم ملی کبدی بانوان طلای هانگژو است


سرمربی تیم ملی کبدی بانوان گفت: پیش بینی بازی های آسیایی هانگژو سخت است اما همه ما تلاش می کنیم با دست پر و مدال طلا برگردیم.

سلیمه عبدالله بخش در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم ملی کبدی بانوان اظهار کرد: پنجمین اردو از 18 تا 22 اسفندماه برگزار می شود که تاکنون آمادگی ورزشکاران 40 تا 50 درصد است و آمادگی کامل را برای حضور در بازی های آسیایی حفظ می کنند. .

سرمربی تیم ملی کبدی در ادامه درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی کبدی بانوان اظهار کرد: قطعا بازی تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته شده است اما هنوز مشخص نیست این بازی در چه کشورهایی با آنها برگزار می شود. ایران قرار است به زودی دیدارهای تدارکاتی برگزار کند. تیم ملی نیز برای دیدار تدارکاتی به کشورهای دیگر اعزام می شود. بازیکنان باید با شرایط آب و هوایی مختلف و سایر کشورها آشنا باشند تا بتوانند خود را وقف شرایط مسابقات کنند.

کاپیتان سابق تیم ملی کبدی بانوان درباره جوانان تیم ملی گفت: برای بازی های آسیایی جاکارتا تقریبا تغییری در ترکیب تیم ملی داشتیم و بیشتر نفرات تغییر کردند. الان قطعا تغییراتی خواهیم داشت. هر بازیکنی که توانایی و توانایی بیشتری داشته باشد قطعا در تیم ملی حضور خواهد داشت. هر ورزشکاری که در اوج باشد به بازی های آسیایی هانگژو اعزام می شود. قطعا از تجربه بازیکنان تیم ملی در جاکارتا برای اعزام تیم خوبی به بازی های آسیایی استفاده خواهم کرد.

عبدالله بخش ادامه داد: در حال حاضر 28 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده اند. اردوی پنجم همانطور که گفتم اسفند ماه برگزار می شود و ششمین اردوی ما از 6 فروردین ماه آغاز می شود.

سرمربی تیم ملی کبدی بانوان درباره حفظ عنوان قهرمانی در بازی های آسیایی هانگژو گفت: پیش بینی خیلی سخت است. نمی توان گفت امکان کسب مدال طلا وجود دارد یا خیر. تاج گذاری ها مطمئناً کار را دشوارتر کرد. تمرینات بازیکنان کم شد و بازی ها تعطیل شد و مشکلات زیادی وجود داشت. با همه این شرایط تلاش ما این است که انشاالله بازیکنان را با دست پر و مدال طلا از هانگژو برگردانیم. کادرفنی و بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند تا این موفقیت دوباره برای بانوان ایرانی رقم بخورد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.