بهترین نوع کمپرسور اسکرو کدام است؟

بهترین نوع کمپرسور اسکرو کدام است؟
کمپرسور اسکرو بیتزر

کمپرسور های دو مرحله ای بیتزر مجهز به سیستم کنترل جریان گاز، سوپاپ های ویژه و همچنین تراکم دو مرحله ای بوده که موجب افزایش ظرفیت برودتی این مدل از کمپرسور های بیتزر شده است. همچنین جریان شروع به کار محصول 612 آمپر و حداکثر جریان عملیاتی آن 216 آمپر می باشد. مدل B100: برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر مناسبند، همچنین این نوع روغن اکلیل بنزن مناسب با گاز R22 است. این کمپرسور برای استفاده در چیلر صنعتی و هیت پمپ مناسب میباشد. روغن B5.2: این نوع روغن مناسب کمپرسورهای پیستونی بیتزر، اسکرال، 2 مرحلهای بیتزر و تسمهای میباشد که از نوع روغن معدنی متناسب با گاز R22 نیز است. چنانچه از روغنهای مناسب مانند روغن بیتزر در سیستم تبریدی خود استفاده نمایید، باعث میشود هزینههای نگهداری شما کاهش یابد و همچنین بازدهی سیستم چندین برابر افزایش یابد. در اثر این فرایند چنانچه روغن بیتزر همراه با مبرد مکش نشود باعث اصطکاک و افزایش دمای وحشتناک درون سیلندر میشود. روغن بیتزر میتواند متناسب با استانداردهای موجود با روغنهای دیگر مخلوط شود و باعث اختلال در سیستم نگردد. این نوع روغن برودتی با توجه به استفاده از متریال مرغوب در ساختار آن، باعث میشود که روغنکاری بین قطعات به خوبی انجام شود و همچنین میزان فوم شدن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و از پایداری حرارتی بسیار خوبی نسبت به سایر روغنهای برودتی موجود در بازار برخوردار است. Th᠎is data was gen erat ed by GSA  C on te​nt ᠎Genera​to r  DEMO!

کمپرسور اسکرو بیتزر

روغن بیتزر به طور متداول در بسته بندیهای فلزی 5، 10 و20 لیتری در بازار موجود هستند. امروزه کمپرسور های تولید شده توسط شرکت بیتزر جزو با کیفیت ترین کمپرسور های موجود در بازار می باشند و در ادامه به معرفی سایر محصولات بیتزر می پردازیم. کمپرسور های موجود در بازار ایران از طریق نمایندگی انحصاری بیتزر در ایران به بازار عرضه می شود. همچنین برای محصولات سفارشی و خاص که عموما در کشور موجود نمیباشند، شرکت دامون آمادگی دارد تا مستقیما از شرکت بیتزر یا از طریق نمایندگی بیتزر در یکی کشورهای منطقه کالای مورد نظر شما را تامین نماید. شرکت بیتزر در حال حاضر متشکل از 15 کارخانه در کشور های مختلفی از جمله آلمان، برزیل، اندونزی، پرتقال، آمریکا و چین و 90 نمایندگی فعال در بیش از 62 کشور جهان و همچنین با 3400 کارمند، جزو عظیم ترین تولید کنندگان کمپرسور تبرید در جهان است. این محصول از سری CSH آن ها دارای طراحی خلاقانه و ساختاری متراکم می باشند و کاملا منطبق بر استانداردهای جهانی در سراسر جهان مورد بهره برداری قرار گرفته اند. درجه حفاظت کمپرسور اسکرو بیتزر CSH6563-60 از نوع IP54 است در برابر گرد و غبار کاملا مصون است و در برابر پاشش آب نیز تا 5 دقیقه حجم حدودی 10 لیتر بر دقیقه مصون می باشد.

This ᠎post has  be en c᠎re ated by G​SA C᠎ontent G ener᠎at᠎or᠎ Demover si on​!

قیمت روغن بیتزر به شدت بستگی به بازار ارز دارد.

در هنگام خروج مبرد از پیستون، روغن موجود در مبرد فشرده به وسیله سپراتور جدا و دوباره به کمپرسور اسکرو بیتزر بر میگردد. کمپرسورهای پیستونی بیتزر از نوع کمپرسورهای جابجایی مثبت میباشند که از پیستون، سیلندر، سوپاپ و … روغن BSE32: این نوع روغن مناسب کمپرسورهای پیستونی بیتزر، اسکرال، 2 مرحلهای بیتزر و تسمهای است. قیمت روغن بیتزر به شدت بستگی به بازار ارز دارد. کمپرسور های بیتزر یکی از معروف ترین و محبوب ترین کمپرسور های موجود در بازار برودتی است که طرفداران بسیاری در بازار داخلی دارد. نکته ی قابل توجه اینست که تعداد دندههای موجود در روتور نر با تعداد شیارهای روتور ماده با هم تفاوت دارند. کمپرسورهای بیتزر مورد استفاده در چیلرها معمولا از نوع اسکرو یا همان چیلر اسکرو بیتزر و یا از نوع پیستونی هستند. قابل ذکر است که حفاظت موتور این کمپرسور اسکرو از نوع استاندارد SE-E1 و SE-E3 (برای موتورهای 660 تا 690 ولتی) است. برای آشنایی بیشتر با سیکل تبرید تراکمی میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید. این سری از کمپرسور های بیتزر دارای موتوری با ولتاژ 415-380 ولت است که با فرکانس 50 هرتز می تواند گاز خنک کننده را با سرعت 359 متر مکعب بر ساعت جا به جا کند.

این نوع کمپرسورها در چیلرهای با مایع هوا خنک و پمپ های حرارتی توسعه یافته اند. کمپرسورهای سمی هرمتیک کامپکت اسکرو که مجهز به کنترل مکانیکی ظرفیت هستند ، مناسب برای استفاده در چیلرهای مایع صنعتی و پمپ های گرمایشی میباشند . کمپرسور اسکرو بیتزر سری HS برای کاربری گستردهای طراحی شدهاند. این نوع از کمپرسورها از انواع فناوری های کامپکت اسکرو جهت بهره وری بیشتر در دماهای بالای صفر و سردخانه و تهویه مطبوع سالن های صنعتی و انبارهای نگهداری مواد خوراکی و صنایع غذایی و… شرکت بیتزر در کشور آلمان واقع گردیده است و بیش از 80 سال است که محصولات تهویه مطبوع را تولید و به سراسر جهان ارسال مینماید. این شرکت در سال ۱۹۵۹ دارای ۲۰۶ کارمند بود و به بیش از ۵۶ کشور جهان محصول صادر میکرد. به طوری که در سال 1959 محصولات بیتزر به بیش از 50 کشور صادر میشدند. از آنجا که این کمپرسورها با انواع مبردها سازگار و دارای طیف گستردهای از ظرفیتها و کاربردها هستند، معمولا برای کاربردهای تجاری و صنعتی در مقیاس بزرگ انتخاب میشوند. روغن B320 SX: برای کمپرسورهای اسکرو بیتزر مناسبند، همچنین این نوع روغن معدنی با گاز R22 نیز متناسب است. ᠎Th᠎is post w᠎as wri tt​en ​with GSA  C᠎onte​nt Gener​at or Dem᠎ov​er si on᠎!

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.