لزوم برخورد با سازه های غیرمجاز در جنگل های مازندران


رئیس جمهور با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز در جنگل های مازندران بر لزوم برخورد با این جرایم تاکید کرد و گفت: معتقدیم این دولت نباید پاسخگو باشد و از هیچ جنایتی جلوگیری کند و اجازه ندهد ثروت ملی به دولت برسد. جنگل. “برای نابود شدن.

به گزارش ایسنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی جمعه شب در دیدار با نخبگان، علما، خانواده شهدا، ایثارگران و مردم مازندران، اظهار کرد: این استان از مشکلات و مسائل مختلفی رنج می برد که نیاز به رفع آنها دارد. یک مرکز در این راستا دانشگاه ها و محافل علمی استان به عنوان اتاق فکر و مرکز فکری می توانند نظام مشکلات استان را تعریف کرده و راه حل های دولتی برای مشکلات ارائه دهند.

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم پاسداری از فرهنگ دینی و اصیل مازندرانی ها گفت: مازندران دارای فرهنگ واقعی و باورهای عمیقی است که در سبک زندگی آنها متبلور شده است و نباید اجازه داد گردشگری این فرهنگ اصیل را تهدید کند.

وی با اشاره به توانمندی های مازندران در بخش های مختلف گفت: استان مازندران دارای اقتصاد کشاورزی، اقتصادی دریایی، دیجیتالی، معدنی، صنعتی و همچنین بازرگانی و صادرات است که با نگاه علمی و تخصصی می توان از آن برای توسعه استفاده کرد. استان و کشور را فعال کنید.

رییسی دیدار مدیران با کارشناسان و نخبگان را از تاکیدات دولت دانست و گفت: ما مجموعاً این جلسات را جلوه حضور مردم می بینیم و از آن استقبال می کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به سخنان نمایندگان بانوان ایثارگر مازندران گفت: کارگروهی با حضور خواهران ایثارگر تشکیل شود و مسائل همسران و مادران ایثارگر بررسی و راهکار ارائه شود.

وی با اشاره به اهمیت زن و خانواده، تکریم خانواده شهدا و ایثارگران را مهم دانست و گفت: شهدای عزیز جزو سرمایه های نظام هستند و حقوق بزرگی بر گردن ما دارند و این وظیفه مسئولان و دولت است. . مسئولان به همه خانواده های شهدا و ایثارگران توجه کنند.

رئیسی با اشاره به اینکه دولت مردم، دولت هیچ حزب و جریان سیاسی نیست، گفت: بعد از انتخابات با بیش از نیمی از اعضای دولت سیزدهم ملاقات داشتم و ملاک اصلی در انتخاب وزرا و معاونین بود. کارآمدی و روحیه انقلابی آنها.»

وی یکی از موضوعات اصلی دولت مردمی را توجه به روستا و فعال سازی اقتصاد روستا دانست و ناکارآمدی کشاورزی را عامل اصلی مهاجرت روستاییان به حاشیه شهرها دانست.

رئیسی گفت: در این تور بیشترین اعتبار برای رفع مشکلات این حوزه به کشاورزی مازندران اختصاص می یابد چرا که کشاورزی در استان مرکزیت دارد و همه باید به آن توجه کنند تا صنایع تبدیلی ایجاد شود. صادرات محصولات کشاورزی و باغی با ارزش افزوده. بالا، بلند شو

وی در ادامه بر لزوم برنامه ریزی برای استفاده صحیح از سواحل سست تاکید کرد و گفت: وظایف در این حوزه باید تقسیم شود تا از سواحل سست به صورت قانونی به نفع مردم و مردم در مکانی امن استفاده شود. طراوت و طراوت. محیطی امیدوارکننده.» سواحل حضور دارند.

وی با تاکید بر تلاش‌های پشتیبان جدی دولت و پیشرفت و توسعه کشور، گفت: در ماه‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در این زمینه حاصل شده است و همه مسئولان دولتی شبانه روز در تلاش هستند تا شرایط را جبران کنند. جمع شدن. “

رئیسی گفت: با اقدامات انجام شده در ماه های اخیر دیگر نگرانی برای کالاهای اساسی، ارز و تامین منابع وجود ندارد و آینده امیدوار کننده ای در پیش داریم.

در این جلسه چند تن از نمایندگان مردم مازندران در سخنانی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی با رئیس جمهور در میان گذاشتند.

دولت خود را خادم شهید می داند

آیت الله سید ابراهیم رئیسی نیز امشب در دیدار جمعی از خانواده های شهدای مازندران با تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های شهدا و صبر و استقامت خانواده شهدا اظهار داشت: صبر و مقاومت دشمنان را ناامید کرده بود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه همه شهدا و خانواده های معزز آنان محبوب و مورد احترام ملت ایران هستند، گفت: مأموران وظیفه سنگین رسیدگی به امور خانواده شهدا را بر عهده دارند و خدمت در این عرصه توفیق الهی است. و تست کردن.”

رئیسی می گوید: دولت خود را خدمتگزار خانواده شهدای والامقام می داند و خدمت در این عرصه را در نوع خود مایه خیر و برکت می داند.

در این دیدار بسیاری از مادران، پدران، همسران و فرزندان شهدای استان مازندران در فضایی صمیمی به بیان دغدغه ها و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.