ثبت نام سمینارهای بوشهر آغاز شد


ایسنا/ بوشهر سمینارها از برادران واجد شرایط برای تحصیل در سمینارهای سال تحصیلی 1401-1401 ثبت نام می کنند.

حجت مدیر حوزه علمیه استان بوشهر در جمع خبرنگاران از آغاز به کار حوزه های علمیه در سراسر استان بوشهر خبر داد و گفت: مدیران حوزه ها با یاری خداوند متعال از برادران واجد شرایط تحصیل در حوزه های علمیه برای سال تحصیلی 1401-1401 ثبت نام می کنند.

حجت الاسلام رضا خدری با اشاره به شرایط عمومی داوطلبان افزود: داشتن صلاحیت های دینی، اخلاقی و اجتماعی، اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، داشتن سلامت جسمی و روانی، موفقیت در آزمون اکسس و مصاحبه و عدم منع قانونی نظام وظیفه از جمله شرایطی است که متقاضیان قبل از ثبت نام باید به آن توجه کنند.

وی با بیان اینکه رعایت تعهدات و ضوابط مرکز کنترل سمینال یکی از شرایط ثبت نام است، ادامه داد: حداقل صلاحیت داوطلبان دوره سفیر، دیپلم، پیش دانشگاهی یا دوازدهم متوسطه است.

مدیر حوزه های علمیه استان بوشهر زمان ثبت نام را برشمرد و گفت: ثبت نام داوطلبان از 20 اسفند ماه 93 آغاز شده و تا 15 اردیبهشت ماه 1390 ادامه دارد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت https://paziresh.ismc.ir/ ثبت نام کنند.

خدری همچنین به تاریخ برگزاری آزمون اشاره کرد و افزود: آزمون حوزه علمیه برادران در روز جمعه 30 تیر 1401 به صورت سراسری برگزار می شود.

وی تعداد مدارس علمیه استان را هشت مدرسه ذکر کرد و گفت: از این تعداد شش مدرسه بلند مدت و دو مدرسه کوتاه مدت (سفیران هدایت) در استان وجود دارد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.