امروز هوای تهران قابل قبول است


بر اساس پیش بینی های انجام شده از سوی شرکت مدیریت کیفیت هوای تهران، بامداد پنجشنبه (19 اسفندماه) کیفیت هوا در اکثر مناطق در محدوده قابل قبول خواهد بود.

به گزارش ایسنابر اساس پیش بینی های انجام شده از سوی شرکت مدیریت کیفیت هوای تهران، بامداد پنجشنبه (19 اسفند) کیفیت هوا در اکثر مناطق به دلیل وزش باد موثر در محدوده قابل قبول خواهد بود، اما با افزایش ترافیک صبحگاهی، روند پیشرفت پیش می رود. کاهش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

با تشکیل ناپایداری جوی و افزایش سرعت باد در روز، پراکندگی آلاینده ها تسهیل می شود.

کاهش سرعت باد و افزایش ترافیک تا اواخر وقت پنجشنبه باعث افزایش غلظت ذرات معلق می شود و کیفیت هوا در برخی نقاط پرتردد نامطلوب خواهد بود.

با رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش باران تا صبح روز جمعه (20 اسفند) و همچنین وزش باد موثر، کیفیت هوا در اکثر مناطق در وضعیت قابل قبولی قرار می گیرد و با تداوم این هوا و وزش باد شدید در برخی ساعات شرایط مناسبی خواهد داشت. برای پراکندگی آلاینده ها ارائه شده است.

بروز ناپایداری جوی و باد تا ساعات پایانی روز جمعه همراه با احتمال بارش، غلظت ذرات معلق را کاهش داده و وضعیت قابل قبولی را در اکثر مناطق به دنبال دارد.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته «ذرات معلق کوچکتر از 2.5 میکرون» با میانگین 95 بوده و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبولی قرار دارد. آلاینده شاخص در حال حاضر «ذرات معلق کوچکتر از 2.5 میکرون» با میانگین 78 و کیفیت هوا در شرایط قابل قبول است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.