اعتماد به نفس ملی و دینی با جمهوری اسلامی احیا شد


ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی، احساس خودباوری ملی و مذهبی در مردم زنده شد.

حجت الاسلام سیدرضا افتخاری در دیدار با اساتید و اساتید دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد افزود: ملت ها ایستاده اند و از حقوق خود دفاع کرده اند.

وی با اشاره به اینکه نباید این حرکت را منتفی دانست، گفت: این بخش از نقش تمدنی انقلاب اسلامی نیازمند توجه بیشتر در جهاد تبیین است و مقام معظم رهبری از ابتدا موضوع جهاد را مورد توجه و تاکید قرار داده اند. توضیح: «اما در روزهای اخیر اهمیت توجه به این موضوع بیش از پیش احساس شده است.

حجت الاسلام افتخاری گفت: در لزوم تبیین جهاد تردیدی نیست اما متاسفانه باید گفت در این سال ها کمتر به این موضوع توجه شده است.

وی گفت: مباحث اصولی و تئوری، رفع شبهات، خدمات سیستمی و اینکه در صورت وقوع انقلاب چگونه خواهیم بود باید روشن شود، اما از نظر سبک عملیاتی طبیعتاً باید به دنبال رویکرد مؤثر و کارآمد باشیم. . سبک و استاد همه ما در عرصه جهاد خود مقام معظم رهبری است که با توجه به توضیحات ایشان در مورد مسائلی مانند کرونا، برجام، روابط با آمریکا، تحولات فرهنگی، می توان نتیجه گرفت که ایشان رهبر معظم انقلاب هستند. تبیین کننده ای درخشان و توانا که اقداماتش می تواند الگوی بزرگی برای جامعه باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام افتخاری افزود: در کنار این مسائل، بحث اقناع و حرف زدن به گونه ای است که در دل مردم بنشیند و با ذائقه مردم جور درآید. باید به مخاطب توجه کرد و مهمتر از همه نقش جمهوری اسلامی نقش تمدنی است که در طول سالیان متمادی از جنبه های مختلف احیا شده است به طوری که این تمدن در همه کشورها زبانزد است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.