گارد سبز در استان است

گارد سبز در استان است

ایسنا/ سمنان استاندار سمنان گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر توسعه فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی و ایجاد امید در جامعه را از اهداف اصلی خود دنبال می کند.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان عصر روز 14 اسفند در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان سمنان عید سعید فطر را به وی تبریک گفت و از پاسداران سرسبز استان یاد کرد.
وی همچنین با گرامیداشت روز جانباز گفت: جانبازان شهدای زنده و سند افتخار نظام هستند.
وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران است و اگر امروز به عنوان کشوری امن در دنیا شناخته می شویم به برکت خون شهدا و ایثارگری است. از نیروهای مسلح در سپاه پاسداران، ارتش و بسیج».
هاشمی با اشاره به اینکه خوشبختانه امروز هشتمین کشور تولید کننده تجهیزات نظامی در جهان هستیم، افزود: امروز دشمن از روحیه و شهادت جوانان ما هراس دارد.
وی تاکید کرد: جشنواره رسانه ای ابوذر فراخوانی بصیرتی برای انسجام، همبستگی، صمیمیت و مهربانی است و ارائه هنر و آثار هنری انقلابی از دیگر اهداف جشنواره رسانه ای ابوذر است.
استاندار سمنان افزود: امروز انقلابی بودن به معنای عدم درگیر شدن با خود در حاشیه است و اگر رسانه های مختلف مکتوب، دیداری، شنیداری و مجازی در راستای ترویج گفتمان انقلاب و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می کنند. بسیار زیبا و دیدنی خواهد بود.»
وی گفت: امروز رسانه ها نقش مهم و عاطفی در ایجاد امید در جامعه و برجسته سازی موفقیت های انقلاب دارند.
هاشمی گفت: با جهاد تبیین عملکرد نظام و انقلاب باید پتانسیل ها و توانمندی های کشور به نسل های آینده ارائه شود.
وی با تاکید بر اهمیت رسانه ها در ارائه توانمندی های متنوع استان گفت: نقش آفرینی در ارائه سرمایه گذاری در استان بر عهده اصحاب رسانه است و رسانه ها می توانند ظرفیت های گردشگری استان را معرفی کنند و از این طریق انتظار مسافران را افزایش داده و حوادث و آسیب های اجتماعی را کاهش دهند. .
استاندار سمنان گفت: امروز برای معرفی گفتمان انقلاب در استان نیازمند دست درازی به رسانه ها هستیم و در این راستا جشنواره ابوذر فرصتی طلایی برای ارائه پتانسیل ها و توانمندی های استان سمنان است.
وی گفت: 33 واحد ثابت با تلاش کنترلرها و دستگاه های نظارتی خوش خانه راه اندازی شد.
هاشمی در این مراسم اعلام کرد: استان سمنان از نظر پرداخت تسهیلات ازدواج سومین کشور است.
استاندار سمنان در پایان با اشاره به اینکه مردم سرمایه های اصلی انقلاب هستند، گفت: اگر امروز شاهد اتفاقات خوبی در استان هستیم به دلیل وحدت، انسجام و صمیمیت استان است.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

همزمان با 25 ذی الحجه روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان، بیستمین دوره منتخب بازنشستگان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.