اتفاق تکراری برای سرمربی ترکیه از تراکتورسازی


سرمربی تراکتورسازی از حضور مجدد خود در تراکتورسازی و بازی در مشهد صحبت کرد و از وضعیت تیمش ابراز نگرانی کرد.

به گزارش ایسنا، آرتور سالم سرمربی جدید تراکتورسازی پس از تساوی مقابل شهرخودرو در نشست خبری این دیدار حاضر شد و گفت: زندگی یک سری مسائل را تکرار می کند، آخرین باری که با تراکتور کار کردم، جلو بود که سیاه جامگان بازی نکردیم. در مشهد در آن زمان تیم مشهد در انتهای جدول قرار داشت و برای بقا می جنگید. می دانستیم که بازی سختی مقابل شهرخودرو خواهیم داشت. تیم ماشین شهر می خواست برنده شود تا امیدوارتر به بقا باشد.

وی ادامه داد: برای پیروزی با تمام وجود بازی کردند. اینکه بگویم این برای من کار آسانی نیست، متاسفانه با بازگشت من به تراکتورسازی سعی می کنیم این تیم را از انتهای جدول جدا کنیم. می خواستیم برنده شویم و در طول بازی موقعیت هایی ایجاد کردیم. ضربه پنالتی را از دست دادیم، اگر گل می شد بازی فرق می کرد. در نیمه دوم موقعیت‌هایی داشتیم، حریف هم موقعیت‌هایی داشت. با این حال در تیم ما یکسری ایرادات مشهود داریم که شما هم مانند کسانی که از اول فصل شرایط را زیر نظر داشتند از آن مطلع هستید. به خصوص در دفاع مشکل داریم، باید در موقعیت تهاجمی ضربات آخر را بهتر بزنیم. تیم باید از نظر بدنی بهتر باشد.

سرمربی تراکتورسازی افزود: اما هواداران مطمئن باشند که مثل دفعه قبل در مدت زمان کوتاهی تیم را بالا بردیم و فوتبال تماشاگر پسند را معرفی کردیم و این بار تلاش می کنیم تا جایگاه تیم را ارتقا دهیم و کاستی ها را برطرف کنیم. امیدوارم بتوانیم در کمترین زمان ممکن هواداران را خوشحال کنیم. همانطور که قبلا هم اشاره کردم نتایج ضعیف تیم روی اعتماد به نفس بازیکنان تاثیر گذاشته است و در این شرایط استرس سقوط روی عملکرد کل تیم تاثیر گذاشته است. کار اصلی ما تاکتیکی و فیزیکی است، اما نکته مهمی که باید روی آن کار کنیم، بحث روانی برای خروج از این شرایط است. واقعیت فوتبال این است که اسم ها بازی نمی کنند. فوتبال واقعیتی دارد که باید آن را در زمین اجرا کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.