ساختمان جدید فدراسیون تیراندازی با کمان با حضور وزیر ورزش افتتاح می شود


رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان از افتتاح ساختمان جدید این فدراسیون در سایت تیراندازی با کمان روز دوشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

غلامرضا شعبانی بهار در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: روز دوشنبه (18 اسفند) با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان ورزش ساختمان جدید فدراسیون در سایت تیروکمان افتتاح می شود. سال های بسیاری

وی همچنین درباره وضعیت اعزام تیراندازان به جام ملت های آسیا در تایلند گفت: برای اعزام تیراندازان به این رقابت ها منتظر دریافت ویزا از تایلند هستیم اما هنوز ویزا برای اعزام تیراندازان به جام ملت های آسیا صادر نشده است. “

شعبانی بهار در پاسخ به این سوال که آیا منابع مالی برای اعزام تیراندازان به تایلند مهیا شده است یا خیر؟ وی تاکید کرد: اقدامات لازم برای اعزام تیراندازان انجام شده و منابع مالی نیز با حمایت وزارت ورزش و جوانان تامین شده و مشکل خاصی برای اعزام آنها وجود ندارد.

وی در پایان از اعزام یا عدم اعزام تیم ملی ریکرو به جام ملت های آسیا پرسید؟ وی گفت: تیم کامپوزیت به طور کامل در این رویداد حضور خواهد داشت، اما تیم ریکرو احتمالا در قالب یک تیم سه نفره (یک زن و دو مرد) به تایلند اعزام خواهند شد، هرچند هنوز تصمیم کادر فنی در این زمینه به قضاوت کادر فنی بستگی دارد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.