چرا بعد از برکناری عزیزی خادم برخی از اعضای فدراسیون جا ماندند؟


ایسنا/ خراسان رضوی یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: برخی از اعضای فدراسیون فوتبال در سمت هایی فعال بودند که عنوان آنها در سایت های فدراسیون مشخص نشده بود. در نتیجه همکاری با این افراد قطع شد.

احسان اصولی ظهر امروز در برنامه ورزش و مردم درباره آخرین موضع فدراسیون فوتبال پس از برکناری عزیزی خادم اظهار داشت: ایجاد ثبات و آرامش خوب در فضای فوتبال ایران تا برنامه ها با فضایی منطقی و برنامه محور پیش برود.

وی افزود: دستورات را طبق تشریفات اساسنامه تا 20 اردیبهشت اجرا می کنیم و پس از آن جزئیات اطلاع رسانی خواهد شد.

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص برکناری بسیاری از اعضای فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: بسیاری از اعضا خودشان استعفا دادند. همچنین تعدادی از این عزیزان در مشاغل مختلف با عناوین نامشخص در سمت های پایه ای فعالیت داشتند. از طرفی قراردادهای فدراسیون بین 1 فروردین تا 13 اسفند به پایان می رسد و طبق قانون قبل از پایان این قراردادها عدم تمایل فدراسیون را برای همکاری با آنها برای شفاف سازی ساختار فدراسیون و تعیین تکلیف همه اعلام کردیم. ساختار مسئوليت. همه کسانی که از فدراسیون اخراج شدند حق و حقوقشان را کامل گرفتند.

اصولی در خصوص برنامه های تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی فوتبال 5 فروردین در سئول به مصاف کره جنوبی می رود. با توجه به سیاست‌های فدراسیون فوتبال برای بهره‌گیری از زیرساخت‌ها و توانمندی‌ها و استعدادهای مدیریتی در سطح کشور و ارائه امکانات و تجهیزات ورزشگاه ایران در سطح بین‌المللی و آسیایی، دیدار ایران و لبنان 9 فروردین در مشهد و ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

وی افزود: از آخرین بازی رسمی ایران قبل از جام جهانی مقابل لبنان، می خواهیم تیم ملی با زیارت حرم حضرت رضا (ع) در مشهد میزبان فینال خود باشد.

یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص حضور تماشاگران در این بازی گفت: روند حضور تماشاگران در ورزشگاه به عهده ستاد کرونا است و حضور یا عدم حضور تماشاگران به شرایط کرونا بستگی دارد. در زمان بازی

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.