بهبود همسان سازی مستمری بگیران فولاد / پرداخت مطالبات دیرکرد


مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از اصلاح یکسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم که پرداخت های مربوط به اصلاح همسان سازی را ظرف سه سال انجام دهیم.

عامریان حسین در گفت وگو با ایسنا وی در خصوص مطالبات دیرکرد کارگران بازنشسته فولاد گفت: مطالبات دیرکردی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح شده بود که تا دی ماه آن را تسویه کرده بودیم.

وی افزود: مطالبات شهدای زیادی وجود دارد که تا ماه های اول سال 1401 تسویه می شود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد همچنین درباره اصلاح روند همسان سازی حقوق و دستمزد گفت: همسان سازی که در گذشته اتفاق افتاده اشتباه بوده و باعث زیان مستمری ها شده است. از اولین هفته ای که من به صندوق پیوستم، انتظارات توسط بازنشستگان جفت گیری افزایش یافت.

عامریان ادامه داد: بیش از 10 جلسه با کانون های بازنشستگی برگزار کردیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که جفت گیری باید اصلاح شود.

وی ارزش واقعی جفت سازی را سه برابر بیشتر از مسابقه قبلی دانست و خاطرنشان کرد: آخرین مسابقه انجام شد، نزدیک به یک میلیارد میلیارد گنبد هزینه داشت، اما هزینه اصلاح آن حدود 2500 میلیارد گنبد است که در تلاش هستیم انجام دهیم. در سه سال انجام شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد درباره تامین منابع برای اصلاح یکسان سازی پرداخت ها گفت: این هزینه باید از منابع داخلی تامین شود. وضعیت مخزن نیز خوب نیست. اما سعی می کنیم دارایی های غیرمولد تولید کنیم و به نوعی اعتبار مورد نیاز را تامین کنیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.