مترو «شاد» است – ایسنا

مترو داخل است

رئیس معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: محتوای تصویری آموزش شهروندی با برنامه شاد کاربردی در اختیار دانش آموزان سراسر کشور قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا سید محمد نقیب مدیر شرکت بهره برداری متروی تیران و حومه با اعلام همکاری شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اپلیکیشن شاد، افزود: هدف از این همکاری ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان در سطح جهان است. کشور.» به ویژه استفاده صحیح از مترو.
وی با اشاره به اینکه اکثریت مسافران مترو را گروه های دانشجویی تشکیل می دهند، تصریح کرد: این گروه از مسافران مترو به عنوان گروه هدف دریافت محتوای آموزشی شناسایی شده اند.
نقیب گفت: سعی شده مشکلات و معضلات فرهنگی و اجتماعی و راه های مقابله با آنها در قالب فیلم کوتاه و انیمیشن با محتوای فرهنگ و آموزش شهروندی برای دانش آموزان ارائه شود.
وی ادامه داد: اپلیکیشن ها و فضای مجازی فضای مناسبی برای انتقال مفاهیم فرهنگی و اجتماعی به اقشار مختلف شهروندان به ویژه دانش آموزان است و معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه آماده ارائه محتوای خود به شهروندان علاقه مند است. “لطفا.
شایان ذکر است محتوای فرهنگی با رویکرد آموزش شهروندی در اپلیکیشن شاد شامل فیلم کوتاه و انیمیشن با موضوعاتی چون رعایت حق تقدم، احترام به سالمندان، رعایت حریم ریلی، تهیه بلیط، استفاده مناسب از امکانات مترو، حمل بارهای سنگین و مشکل دستفروشان و متکدیان.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.