شروع پروژه استاندارد عیدانه از نیمه دوم اسفندماه در ایلام


ایسنا/ ایلام مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از نیمه دوم اسفندماه سال جاری نظارت و نظارت بر عرضه کالا و مراکز خدماتی در استان ایلام افزایش می یابد و این روند تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

«مهناز همتی» در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح ارائه خدمات دلپذیر و سالم به شهروندان است و به منظور کنترل کیفیت کالاها و خدمات ارائه شده و همچنین اخذ نشان استاندارد، بازرسان از این بخش روزانه مراکز عرضه و خدمات را بازرسی و نظارت می کنند.

مدیرکل استاندارد ایلام افزود: به منظور ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به عموم و مسافران نوروزی، کالاها، خدمات، هتل ها، مراکز تفریحی و خدمات به منظور ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به دقت رصد می شود. : شب عید و این ایام تشدید می شود و در این بازرسی ها، کالاها و خدمات مشمول استانداردهای اجباری کنترل و توزیع کالاهای بدون مجوز و خدمات استاندارد بدون حفاظ و استاندارد اخذ می شود طبق قانون با آنها برخورد شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه اطلاع رسانی به مردم از این پس به طرق مختلف انجام شد، خاطرنشان کرد: بازرسان این اداره کل و همچنین با همکاری سایر دستگاه های اجرایی از این پس تا پایان نوروز توجه ویژه ای دارند. به خصوص در مورد مواد غذا و سایر کالاها این روزها مورد مصرف شهروندان قرار می گیرد.

همتی گفت: با هدف ارتقای مسئولیت اجتماعی و رفاه عمومی، طرح استاندارد عیدانه از نیمه دوم اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی با کمک مردم و همکاری دستگاه های اجرایی در استان اجرا می شود. . بدن.

وی افزود: شناخت و خوردن کالاهای سالم با کیفیت و استفاده از خدمات با کیفیت و با کیفیت حق هر شهروندی است و تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و ارائه دهندگان خدمات باید در جهت تولید و عرضه کالا و خدمات از نوع خود در جهت جلب رضایت مشتریان خود گام بردارند. ” .

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.