پرورش استعدادهای بزرگ راهی موثر برای رویارویی با چالش های جامعه است


ایسنا/ کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پرورش استعدادهای بزرگ گامی موثر در رفع مشکلات و چالش های جامعه است.

رضا رضایی در مراسم افتتاحیه مدیران، کارشناسان و مدیران مدارس سمپاد قطب کشور کرمان گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند پرورش استعدادهای بزرگ هستیم که آینده این کشور است، نخبگان از جایگاه بالایی برخوردارند و باید باشند. دانش آموزان توانا و مستعد بیشتری را در آموزش شناسایی و ارائه کرد.

وی افزود: دشمنان در تلاشند نسل جوان و پیر ما را ناامید کنند، ضمن اینکه با توکل به خدا و با همکاری و تعامل بین قشرها و بهره مندی از توان نخبگان و فرهیختگان بر مشکلات کشور فائق آمده و آینده روشن تری را رقم خواهیم زد. سقوط.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فقط یک و نیم درصد افراد جامعه را می توان گفت باهوش هستند و بقیه نه، اما استعدادهایی در هر انسانی وجود دارد و هرکسی به هوش متفاوتی نیاز دارد. شناخته شدن و پرورش داده شود.

رضایی تاکید کرد: آموزشگاه های مهارتی اسکمپاد باید در کشور گسترش یابد تا با تکیه بر تولید و کارآفرینی شاهد مهارت آموزی بیشتر و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باشیم.

وی گفت: وقتی در آموزش و پرورش موفق باشیم خروجی خوبی از آموزش داریم مثلاً راننده قانونمند حتی ساعت 2 بامداد و رد نشدن از چراغ قرمز مثلاً شهروند خوب و خروجی تحصیلی خوب. و پرورش.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: باید نماز اول وقت را جدی بگیریم، مسائل تربیتی را پایه گذاری کنیم و تلاش کنیم از فشار یک کنکور بر دانش آموزان و خانواده ها بکاهیم.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.