سولدو، سومین مربی مورد اعتماد زنوزی


سرمربی کروات سابق تراکتورسازی سومین مربی این باشگاه از نظر تعداد بازی در دوران محمدرضا زنوزی بوده است.

به گزارش ایسنا، زوونیمیر سولدو سرمربی کروات تراکتورسازی پس از پایان نیمه تمام از این تیم برکنار شد. او در طول سه ماه حضورش در تراکتورسازی 16 بار (15 بازی لیگ و یک بازی جام حذفی) روی نیمکت نشست که حاصل آن 2 پیروزی، 6 تساوی و 8 باخت بود.

اگر امتیازات هر دو دوره حضور فیروز کریمی در تراکتورسازی را در نظر نگیریم و آمار احد شیخ لاری (یک بازی به عنوان سرمربی موقت) و فراز کمالوند (بازی نکردن) را در نظر نگیریم، زونیمیر سولدو امتیاز را کسب خواهد کرد. بدترین نتیجه زمانی که زنوزی تراکتورسازی را در اختیار دارد، او در بین 12 مربی این تیم پیروز شده است، اما در کمال تعجب فرصت بیشتری نسبت به مربیان موفق تراکتورسازی داشته است.

در بین مربیان تراکتورسازی در دوران زنوزی، ساکت الهامی با 21 ضربه بیشترین تعداد حضور روی نیمکت تیم را به خود اختصاص داد. پس از او رسول خطیبی با 18 بازی و مقام سوم، زوونیمیر سولدو با 16 حضور روی نیمکت تراکتورسازی در رده های بعدی قرار دارند.

حضور سولدو در رده سوم مورد اعتمادترین مربیان زنوزی در حالی اتفاق می افتد که تراکتورسازی برای قهرمانی در جام حذفی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با رسول خطیبی الهام گرفته شده بود، اما با سولدو، تراکتورسازی بدترین موقعیت را در بازگشت به جام حذفی کسب کرد. لیگ بزرگسالان.

پس از سولدو، لیکنز با 15، دنیزلی با 13، فیروز کریمی با 11، مسعود شجاعی با 10، محمد تقوی با 9، جان توشاک با 7، علیرضا منصوریان با 5 و احد شیخولاری یک بار روی نیمکت تراکتورسازی نشستند. فراز کمالوند با وجود انتخاب به عنوان سرمربی تراکتورسازی هرگز فرصتی برای نشستن روی نیمکت این تیم پیدا نکرد.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.