جستجوی استعدادهای ورزشی را در محله های «توس» و «نوده» مشهد آغاز کنید


ایسنا/ خراسان رضوی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر مشهد با اشاره به برنامه ریزی مدیریت شهری برای استعدادیابی در هشت محله حاشیه شهر مشهد گفت: این طرح در محله های توس و نوده و یکی از بازیکنان سابق به صورت پایلوت اجرا شده است. تیم فوتبال ابومسلم مسئولیت مدیریت پایین خود را بر عهده گرفت.

سید حسین علوی مقدم در خصوص توجه ویژه شورای شهر مشهد به ورزش گفت: رویکرد و نگاه شورای شهر ششم مشهد و کمیسیون ورزش و جوانان این است که به صورت ساختاری به ورزش پرداخته و نگاه تسهیل کننده به ورزش زیربنایی اعمال شود. ورزش ها. نگرش و برنامه مدیریت شهری نسبت به ورزش های پایه در حال بررسی و کار تخصصی در کمیسیون ورزش و جوانان است.

وی با تاکید بر اینکه ورزش همگانی نیازمند توجه ویژه مدیریت شهری است، گفت: متأسفانه در سال های اخیر توجه جدی به این حوزه نشده است و به همین دلیل یکی از محورهای مورد توجه شورای ششم و شهرداری در این مقطع زمانی مورد توجه ویژه قرار گرفته است. ساختار ورزش و ظاهر عملکردی ورزش اساسی است.

علوی مقدم افزود: رویکرد و به کارگیری مدیریت شهری در ورزش پایه در کمیسیون ورزش و جوانان در حال بررسی و کار تخصصی است; تصمیم نهایی در مورد اینکه شهرداری در سنین پایه باید به کدام رشته ورزشی وارد شود، مربوط به مردم است و آنها برای مدیریت شهری تعیین تکلیف می کنند.

به گزارش بانک اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورا گفت: با این سیاست ها و نگاه حاکم بر ورزش پایه در مشهد، ورزش امام رضا (ع) به روزهای اوج خود باز خواهد گشت.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نکونام: خوشحالم که در خدمت باشگاه فولاد هستم/ امیدوارم روزی خبرهای خوبی بشنویم

ایسنا/ خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر اتفاقی مثل سال قبل نیفتد خوشحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.