ترازو خرید انواع ترازوی وزن کشی ،ترازو دیجیتال خانگی ،هوشمند و عقربه ای (3)

ترازو :خرید انواع ترازوی وزن کشی ،ترازو دیجیتال خانگی ،هوشمند و عقربه ای
ترازو دیجیتال

این ترازو توجه خریداران بسیاری را در بازار ایران به خود جلب کرده است. فقط برخی از خریداران گفتهاند سیستم خاموش خودکار این ترازو، خیلی سریع عمل میکند و گاهی کاربر برای اندازهگیری مجدد وزن خود حتی پس از ۵ ثانیه مجبور میشود ترازو را دوباره روشن کند. ترازوی پزشکی دیجیتال یکی دیگر از انواع ترازو دیجیتال است و خرید ترازوی دیجیتال پزشکی به طور خاص مورد نیاز بیمارستانها و درمانگاهها و آسایشگاهها و داروخانهها و حتی باشگاههاست و از انواع ترازوی پزشکی برای وزن کردن بیماران و سالمندان و افراد مورد مراقبت و همچنین افراد سالم استفاده میشود. ابعاد این صفحه ۳۵,۶ در ۷۴ میلیمتر است. این ترازوها دارای یک صفحه دیجیتال هستند که با قرار گرفتن بر روی آن وزن شما به صورت دیجیتالی نمایش داده می ترازو دیجیتال 200 کیلویی دست دوم ­شود. ترازوهایی که برای سالیان سال در هر مغازه و بقالی و فروشگاهی دیده میشد؛ اما با ورود به عصر دیجیتال و فراگیرشدن دستگاههای دیجیتالی در تمامی صنایع و حوزههای شغلی، انواع ترازو دیجیتال نیز جای ترازوهای مکانیکی قدیمی را گرفت؛ و نهتنها سبب به در شدن انواع ترازوی مکانیکی از میدان ترازوها شد، بلکه دیگر هیچ اثری از هیچ یک از انواع ترازو مکانیکی هم در بازار باقی نماند.

ترازو دیجیتال

یکی دیگر از انواع ترازوی دیجیتال ترازوی خانگی دیجیتال است که برای وزن کردن افراد در خانه مورد استفاده قرار میگیرد و ترازوی زیرپایی نیز خوانده میشود و بسیاری از مردم با خرید ترازو دیجیتال خانگی بهطور مرتب وزن خود را کنترل میکنند تا دچار اضافه وزن نشوند. امروزه ترازوهای دیجیتالی موجود ابزارهای دقیقی هستند که در مقایسه با ترازوهای قدیمی حساستر و دقیقتر عمل میکنند و به ویژه در هنگام رعایت رژیمهای غذایی برای داشتن استایل بهتر و مبارزه با چاقی کاربرد دارند. محصول پیشنهاد شده یکی از بهترین و باکیفیت ترین ترازوهای دیجیتال آشپزخانه موجود در بازار است که نحوه استفاده بسیار آسانی دارد و همچنین از طول عمر و دوام بالایی برخوردار است. لودسل در تمام انواع ترازوی دیجیتال وجود دارد. جهت تعمیر ترازوی دیجیتال و تعمیر باسکول با تعمیرکاران مجرب فروشگاه اینترنتی ترازو دیجی اسکال مشاوره نمایید تا با معرفی قطعات اصلی و به کارگیری روش های نوین تعمیرات با کمترین هزینه ، نتیجه ی دلخواه را دریافت نمایید ، فروشگاه اینترنتی ترازو دیجی اسکال با تجربه ی دیرین در زمینه ی باسکول و ترازو با معرفی برترین ها مانند باسکول پند ، باسکول محک ، باسکول بی نظیر ، باسکول سهند و صدر و در زمینه ی ترازو نیز ترازوی پند ، ترازوی محک ، صدر و دیبال تمام تلاش خود برای انتخابی درست و خریدی موفق به کار بسته است .

This a᠎rt icle has been creat ed  with G​SA C᠎ontent Gener​ator DEMO.

معمولاً انواع ترازوی دیجیتال وزن کشی با گذاشتن پا بر روی آنها فعال شده، وزن را نشان میدهند و پس از پائین آمدن از روی آن نیز پس از مدت کوتاهی خاموش میشوند. بنابراین، چه در حال خرید و چه در حال فروش آن فلزات و جواهرات گران­ب های خود، داشتن مقیاس دقیق کمک بزرگی به شما خواهد­کرد. ترازوهای دیجیتال معمولا با داشتن یک منبع تغذیه مثل باطری و یا با اتصال به برق راه اندازی می­ شوند. به این ترتیب زمانی که با دستگاه کار نمی کنیم باطری بیهوده مصرف نمی شود. به این صورت که در صورت قرار گرفتن بر روی وزنه ترازو وزن شما را اعلام می کند و به این ترتیب دیگر لازم نیست سر خود را تکان دهید و وزن شما دقیق تر اندازه گیری می ­شود. این قابلیت وزن شما را که در روزهای مختلف اندازه گیری کرده اید ذخیره کرده و از این طریق شما می ­توانید وزن خود را در روزهای مختلف با یکدیگر مقایسه کنید. برحسب امکانات مورد نیاز و بودجه مورد نظر می توانید بهترین گزینه خرید را انتخاب کنید. این مدل از ترازوهای دیجیتال گرمی معمولا می توانند از کم تر از یک گرم تا سه کیلوگرم را در بیشتر مدل ها ، و همچنین در نهایت شش کیلوگرم را با حساسیت یک صدم تا یک هزارم گرم وزن کشی کنند.

دقت این مدل از بهترین ترازو دیجیتال بالاست و فقط اختلافی معادل ۱۰۰ گرم دارد. بیشترین ظرفیت معمول توزین انواع ترازوی خانگی دیجیتال تا حدود ۱۵۰ کیلوگرم است، هرچند ترازوی خانگی دیجیتال تا حدود ۲۰۰ کیلوگرم نیز با کاربرد محدود وجود دارد. برخی دیگر از انواع ترازوی پزشکی دیجیتال به صورت صندلی ساخته شدهاند و فرد مورد مراقبت برای اندازهگیری وزن روی آن مینشیند و برخی دیگر مناسب قرار گرفتن ویلچر هستند که به آن ترازوی ویلچری گفته میشود و افراد با ویلچر بر روی آن قرار میگیرند؛ بعضی نیز مخصوص تخت بیمارستان هستند و به آنها ترازوی تخت بیمارستانی گفته میشود و بیمار با تخت بر روی آن قرار میگیرد. برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد. پرفروشترین و پراستفادهترین انواع ترازوی دیجیتال در دنیا، ترازوی فروشگاهی دیجیتال است. در ضمن در انتهای مطلب مشخصات ترازو دیجیتالی مارک خوب و بهترین برند ترازوی دیجیتال وزن کشی را معرفی کرده ایم . ترازوهای وزن کشی های خانگی معمولا به دو شکل عقربه ای و دیجیتال هستند که در ادامه در باره این دو مدل از ترازوهای وزن کشی و بیشتر در باره ترازوهای دیجیتال صحبت خواهیم کرد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.