اعطای مجوز تاسیس خانه خلاق و نوآوری به جهاددانشگاهی بجنورد از سوی معاونت علمی رئیس جمهور

ایسنا/ خراسان شمالی با مجوز معاونت علمی و فناوری ستاد توسعه فناوری نرم و صنایع خلاق، خانه خلاقیت و نوآوری جهاد دانشگاهی بجنورد مجاز به فعالیت در حوزه تخصصی تولید محتوا از جهاد دانشگاهی خراسان شمالی شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، محسن رحمانی سرپرست جهاد دانشگاهی با بیان این مطلب گفت: این واحد موفق به دریافت جایزه دانشگاه بجنورد در تولید محتوا از سوی معاونت علمی و فناوری ستاد توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق شد.

وی افزود: در همین راستا تفاهم نامه همکاری بین واحد و ستاد توسعه فناوری نرم و صنایع خلاق فرهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ایجاد خانه خلاق و نوآور در بجنورد به منظور زمینه سازی منعقد شد. برای توسعه و تحویل کسب و کار جدید. اراضی «توسعه اپلیکیشن و تجاری سازی محصولات نوآورانه از اهداف این تفاهم نامه است.

وی گفت: این تفاهم نامه مجری را ملزم می کند برنامه های خود را بر اساس طرح کسب و کار ارسالی که شامل روش درآمدزایی خانه خلاق و نوآور است، اجرا و اجرا کند. همچنین مناسب سازی و تجهیز فضا، تامین نیروی کار، ایجاد شبکه ای از شرکا و ذینفعان دخیل در حوزه خانه خلاق و نوآوری مانند سازمان های منطقه ای و ملی، سرمایه گذاران، سازمان های خصوصی و بازارهای مرتبط از دیگر تعهدات است.

رحمانی ادامه داد: تدوین سازوکار جذب و استقرار تیم های مناسب برای مهار توانمندی های خانه خلاق و نوآوری و طی مراحل رشد و تجاری سازی در قالب خانه خلاق و نوآور، ترویج و شناخت خانه خلاق و نوآوری و زیرساخت. تامین شامل مکان یابی، کارگاه ساخت و نمونه سازی، آزمایشگاه تست و آزمایش، امکانات و شرایط ارائه خدمات مختلف توسعه از جمله تعهدات مجری است.

وی همچنین با اشاره به تعهدات معاونت علمی و فناوری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق، پذیرش خانه خلاق و نوآوری به عنوان یک شرکت خلاق برای معرفی شرکت‌های مستقر در مسکن خلاق و نوآوری به عنوان یک شرکت خلاق، بخش حمایتی ارائه خدمات مشاوره، آموزش و ثبت پروژه به اعضای خانه خلاق، ارائه مشاوره در زمینه ایجاد، توسعه و تعریف سازوکارهای مسکن صنعتی خلاق، خدمات پشتیبانی، فرآیندها، برنامه ها و رویدادها و کمک و همکاری اطلاعاتی از جمله برای این تعهدات. .

وی همچنین گفت: پیش از این تفاهم نامه ای بین جهاددانشگاهی خراسان شمالی و پارک علم و فناوری استان منعقد شد که در حال انجام است و حوزه صنایع خلاق فرهنگی استان را دنبال می کند.

بر اساس این گزارش، تفاهم نامه بین رئیس ستاد توسعه نرم افزار و صنایع خلاق علم و فناوری و جهاد دانشگاهی خراسان شمالی (مدیر عامل خانه خلاقیت و نوآوری بجنورد) به امضای پرویز کرمی، دبیر موسسه رسید. . ستاد توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق و فناوری ریاست جمهوری و محسن رحمانی رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی وارد شدند.

اعطای مجوز تاسیس خانه خلاق و نوآوری به جهاددانشگاهی بجنورد از سوی معاونت علمی رئیس جمهور

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

هنوز بیستمین دوره انتخاب همسران بازنشسته، بازمانده و ازکارافتاده نمونه

همزمان با 25 ذی الحجه روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان، بیستمین دوره منتخب بازنشستگان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.