انکار طاغوت شرط اول دین است


ایسنا/ د خراسان امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه انکار طاغوت شرط اول دین است گفت: طاغوت طلبان دین ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی امروز ششم اسفندماه در خطبه های نماز جمعه بیرجند اظهار داشت: دین عزت خداست اما شرط آن علم دین است زیرا مانند هر جنس گرانبهایی اعتراض می کنند و به آن می دهند. به افراد نادان و سر خود را بپوشانند، در دین هم همینطور.

به گزارش ایسنا، امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه دین بالاترین سرمایه انسانی است و از همه امور جدا می شویم و به قیامت می رویم، افزود: شناخت دقیق دین یعنی حفظ همه سرمایه ها.

عبادی با تاکید بر اینکه دین بر عهده افراد ناتوان است و ظالمان هیچگاه در دین جایگاه رسمی ندارند، خاطرنشان کرد: موضوع رسالت و امامت در متن دعای ندبه به زیبایی بیان شده است که همگی آیات محکمه قرآنی است. ، حدیث و دلیل.

امام جمعه بیرجند با اشاره به آیه 23 سوره مبارکه انبیاء می فرماید: و ما آنان را پیشوایان مردم قرار دادیم تا (مردم) را به راه ما هدایت کنند.

عبادی با بیان اینکه انکار طاغوت و ظالمان اولین حالت دین است، ادامه داد: آنچه ربطی به حق و ظلم ندارد و طاغوتی طلب است دین ندارد، اما چرا به گوش عده ای نمی شنوند و سپس نام مسلمانی را با ریا نمی شنوند و می کنند. قیام علیه مسلمانان

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

اندونزی سفیر بریتانیا را فراخواند

اندونزی امروز (دوشنبه) از سفیر انگلیس خواست پرچم همجنس گرایان را در سفارت خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.