جزئیات استخدام 2000 معلم ورزش و مراقب سلامت / ایجاد آکادمی ورزش دانش آموزی


معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش جزئیات استخدام 2000 معلم ورزش و مراقب سلامت در وزارت آموزش و پرورش را ارائه کرد و از متقاضیان خواست تا 5 اسفندماه برای شرکت در آزمون استخدامی به موسسه ثبت نام مراجعه کنند. .

صادق ستاری فرد در گفت وگو با ایسناوی با اشاره به چالش کمبود معلم در وزارت آموزش و پرورش گفت: تامین نیروی کار تمام وقت یکی از الزامات تحقق آموزش نیروی کار تمام وقت است. استخدام 2000 معلم ورزش و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فرصتی برای جوانان متحول، متعهد و حرفه ای است.

وی در ادامه توضیح داد: از 2000 سهمیه استخدامی ما 1200 نفر برای معلمان تربیت بدنی و 800 نفر برای مراقبین سلامت در رشته های بهداشت، تغذیه، پرستاری و … خواهد بود.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش همچنین با اشاره به دو طرح تبدیل PE که عملیات اجرایی آن در هفته های اخیر آغاز شده است، گفت: محور بر اساس اصول 3 و 10 قانون اساسی و اهداف عملیاتی 4 و 6 است. سند تحول اساسی اخیراً تأسیس شده است.

ستاری فرد افزود: بر این اساس، اماکن ورزشی آموزش و پرورش روزهای پنجشنبه پذیرای دانش‌آموزان دختر مدرسه‌ای و مادرانشان و جمعه‌ها پسران کارآموز به همراه پدرانشان و استفاده از امکانات در روزهای ذکر شده رایگان است. آزادسازی 4000 مکان ورزشی در هر استان تا پایان سال تحصیلی به تدریج لغو می شود.

وی خاطرنشان کرد: دومین برنامه گذار پس از آزادسازی اماکن با رویکرد فرد محوری، خانواده محور به عدالت و تعمیم ورزش همگانی و سلامت عمومی، ایجاد بنیاد قهرمانی و آکادمی ورزش دانش آموزی است. یک سازمان ورزشی با هدف مدیریت استعدادهای ورزشی، تربیت ورزشکاران و مربیان و توسعه مسابقات قهرمانی و ورزش کشور ایجاد می شود.

انتهای پیام/


sorces

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

«افسانتین» نسخه طب سنتی ایران برای بیماری های کبدی

محققان ایرانی در پژوهشی جالب به بررسی نقش گیاه افسنطین در درمان بیماری های کبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.